Hp Laptop Notebook Tamiri Ankara | Lcd Ekran Değişimi Fiyatları

Hp Laptop Notebook Tamiri Ankara | Lcd Ekran Değişimi Fiyatları

HP Laptop Tamiri ve Hp Notebook servisi Ankara olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Hp marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Hp özel teknik servisi olarak tüm Hp modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Hp Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Hp Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Hp notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Hp Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Hp marka notebook cihazınızın değiştirilmiş olan arızalı ekranı firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır Bu garanti kullanıcı hatası dışında oluşan sorunları kapsar. Laptop’unuzun değiştirilen ekranları kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A kalite muadil ekran takılmaktadır. Lcd Paneller Ortala 30 dk içerisinde değiştirilmektedir. Stok duruma göre bu süre uzayabilir.

30 DK’da Ekran Değişimi

Hp Marka Arızalı yada Kırık olan lcd ekranınızı servisimizde beklerken 30 dk içerisinde değişimi yaparak ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ankara dışından gelen cihazların da aynı sürede lcd erkan değişimi yaparak aynı gün tekrar kargoya veriyoruz.

Hp laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları

Hp laptoplar da genel olarak kullanıcılardan kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Hp laptopların tüm modellerinin klavyeleri teknik servisimizde mevcuttur ve 1 saat içerisinde arızalı klavye yenisi ile değiştirilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilmektedir.

Hp Notebook Menteşe Değişimi ve Laptop Menteşe Tamir Fiyatları

Bu tür dizüstü notebook cihazlarda sıklıkla karşılaşılan menteşe kırılma sorunlarını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Menteşeler cihazın yoğun kullanımdan kolayı kırılmaktadır. Menteşeler kırılma esnasın da büyük oranla menteşe yuvalarını da kırar ve kasa hasara neden olur bu tür sorunları hepsini teknik servimizde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hp Laptop Kasa Tamiri ve Notebook Kasa Değişimi Fiyatları

Hp marka laptopların genel sorunları arasında kasa kırılması en başta gelmektedir. Kullanıcı hatası olarak görülen bu sorun aslına menteşe vida yataklarının zayıf olmasından kaynaklanır. Vida yataklarının kırılması sonucunda lcd panel sorunu görülür. Teknik servisimizde Hp Laptop Kasa Tamiri hizmetini vermekteyiz.

Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Hp Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Hp Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Hp laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Kullanıcıların genel olarak yeni aldıkları cihazlarda normal Hdd disk bulunmaktadır. Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Hp Marka Laptop Modelleri;