Printer Servisi

Yazıcı – Printer Tamiri  ve Bakımı Toner Değişimi – Dolum İşlemleri ve Teknik Arızalar Yerinde veya Servisimize Getirilerek Tamiratını Sağlayabilirsiniz. Servisimize teslim edilen cihazlar genellikle aynı gün arıza tespiti yapılarak kullanıcı firmaya arıza, zaman ve maaliyet bilgisi verilir onay alınan cihazların tamir işlemleri başlatılır, Tamir edilen cihazların ücretsiz olarak bakımları yapılmaktadır.

Tüm Markalar İçin Tek Servis

Ankara Yazıcı Tamiri konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Başkent Ankara’nın İlçeleri Olan Çankaya, Kızılay, Ostim, Sincan, Eryaman, Batıkent, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Çayyolu, Akyurt gibi tüm ilçelerine Ücretsiz Yerinde Teknik Servis Hizmetini Sunarak Büyük ve Küçük Ölçekli Firmaların Tamir ve Bakım İşlemlerini Firmamız Garantisi Altında Yapmaktayız. Tüm yazıcı markalarına servis hizmetimiz mevcuttur. Listelenen Yazıcı Markalarında konusunda uzman teknik personellerimiz ile destek vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Hp Yazıcı Tamiri ve Servisi
Samsung Yazıcı Tamiri ve Servisi
Canon Yazıcı Tamiri ve Servisi
Epson Yazıcı Tamiri ve Servisi
Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi
Brother Yazıcı Tamiri ve Servisi
Oki Yazıcı Tamiri ve Servisi
Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi

Lazer Yazıcı Tamiri ve Servisi

Lazer Yazıcılar mürekkepli yazıcılara göre daha profesyonel ve uzun ömürlü oldukları için firmalar tarafından daha çok lazer yazıcılar tercih edilir. Teknik Servisimiz Lazer yazıcı tamirini konusunda kendisini kanıtlamış ve bir çok kobi ve kuruluşla yıllık veya aylık bakım anlaşmaları yaparak tamir hizmeti sunmaktadır. Lazer yazıcılar yoğunlukla kurumsal firmalarca tercih edilir. Lazer yazıcınızda sorun yaşıyorsanız eğer firmamız irtibata geçerek teknik destek alabilirsiniz. Tüm marka ve model Lazer Yazıcı tamiri ve Bakımı konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Aynı Gün Teslimat

Yazıcı Tamiri Teknik Atölyemizde Lazer Yazıcılar ve Mürekkepli Yazıcıların Tüm Yedek Parçaları Stoklarımızda Her Daim Hazır Bulunmaktadır. Bu Sayede Firmanın Zaman Kaybı Yaşamadan Cihazını Tamir Ettirebilirsiniz. Stok duruma göre servisimize gelen arızalı cihazların aynı gün arıza tespiti yapılarak bilgi verilir ve onay alınan cihazlar aynı gün parça stok duruma göre hazırlanır ve cihazın tüm testleri yapılarak eksiksiz olarak teslim edilir.

Garantili Yazıcı Tamir Servisi

Ankara Yazıcı Tamiri Servisimizde tamir edilen cihazlara firmamız bünyesinde servis ve parça garantisi verilmektedir. Kullanılan tüm parçalar orjinal ve Faturalıdır. Piyasada çok fazla Yazıcı Tamiri yapan firma var fakat firmalar yaptıkları cihazlara garanti vermez ve yan sanayi parçalar kullanır, Sektördeki 12 yıllık sektör tecrübesiyle Güvenilir servis anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Orjinal ve Muadil Toner Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Çoklu Toner Alımlarında Firmalar için Özel İndirimler Yapılmaktadır.

Mürekkepli Yazıcılar için Teknik Servisimiz de tamir ve bakım hizmeti sunmakta olur bu tür cihazların Yazılım sorunları gidermekteyiz. Cihazlar yoğun olarak atık mürekkep pedi dolu hatası vermektedir. Servisimizde bu tür sorunları marka ve modeline göre 15 dk ile 3 saat arasında cihazlara Reset atılarak hazır hale getirilir.

Yazıcılarınızın Boyutuna Göre Teknik Atölyemizde veya  Yerinde Servis Hizmeti Sağlanmaktadır .

Hızlı ve Ekonomik Yazıcı Tamirinde Ankara’da İkamet Eden Tüm Müşterilerimize Servis İmkanı Verilmektedir.