Printer Servisi

Yazıcı – Printer Tamiri  ve Bakımı Toner Değişimi – Dolum İşlemleri ve Teknik Arızlar Yerinde veya Servisimize Getirilerek Tamiratını Sağlayabilirsiniz.

Ankara Yazıcı Tamiri konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Başkent Ankara’nın İlçeleri Olan Çankaya, Kızılay, Ostim, Sincan, Eryaman, Batıkent, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Çayyolu, Akyurt gibi tüm ilçelerine Ücretsiz Yerinde Teknik Servis Hizmetini Sunarak Büyük ve Küçük Ölçekli Firmaların Tamir ve Bakım İşlemlerini Firmamız Garantisi Altında Yapmaktayız.

Yazıcı Tamiri Teknik Atölyemizde Lazer Yazıcılar ve Mürekkepli Yazıcıların Tüm Yedek Parçaları Stoklarımızda Her Daim Hazır Bulunmaktadır. Bu Sayede Firmanın Zaman Kaybı Yaşamadan Cihazını Tamir Ettirebilir.

Orjinal ve Muadil Toner
Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Çoklu Toner Alımlarında Firmalar için Özel İndirimler Yapılmaktadır.

Mürekkepli Yazıcılar için Teknik Servisimiz de tamir ve bakım hizmeti sunmakta olur bu tür cihazların Yazılım sorunları gidermekteyiz. Cihazlar yoğun olarak atık mürekkep pedi dolu hatası vermektedir. Servisimizde bu tür sorunları marka ve modeline göre 15 dk ile 3 saat arasında cihazlara Reset atılarak hazır hale getirilir.

Yazıcılarınızın Boyutuna Göre Teknik Atölyemizde veya  Yerinde Servis Hizmeti Sağlanmaktadır .

Hızlı ve Ekonomik Yazıcı Tamirinde Ankara’da İkamet Eden Tüm Müşterilerimize Servis İmkanı Verilmektedir.

Hp Yazıcı Tamiri, Samsung Yazıcı Tamiri, Xerox Yazıcı Tamiri, Canon Yazıcı Tamiri, Epson Yazıcı Tamiri, Lexmark Yazıcı Tamiri, Oki Yazıcı Tamiri, Brother Yazıcı Tamiri Gibi Tüm Marka ve Modellerin Tamiri Yapıldıktan Sonra Sınama Yazısı Alarak Yazıcılar Test Edilir.

Tarayıcı Bakım ve Tamiri Garantili

Tarayıcı Bakım ve Tamiri Garantili

Tüm Tarayıcı modellerinden tamir ve bakım işlemlerini garantili olarak yapan firmamız takılan yedek parçalara garanti vermektedir. Servisimize gelen ürünler...