Minolta Fotokopi Tamiri ve Servisi Ankara | Kızılay Garantili Bakım

Minolta Fotokopi Tamiri ve Servisi Ankara | Kızılay Garantili Bakım

Minolta Fotokopi Servisi olarak Ankara da hizmet veren firmamız yerinde teknik servis hizmeti sunarak arızalı cihazlarınızın tüm sorunları gidermek ve bakım işlemlerin yapmak için konusunda uzman ekip ile uzun yılladır hizmet vermektedir.  Dex Bilişim teknik servisine getirmiş olduğunuz Minolta marka fotokopi cihazlarının tüm tamir ve bakım işlemlerini yaparak çalışır durumda kullanıcı kobi ve kurumlara teslim ediyoruz. Minolta Fotokopi cihazlarının tüm yedek parçaları teknik servisimizde mevcuttur. Servisimize gelen yada yerinden teknik servis hizmeti sunduğumuz cihazların çoğunluğunu aynı gün tamir ve bakım işlemlerini yaparak çalışır duruma getiriyoruz.

Kurumsal Firmaların yoğun olarak kullandığı Minolta Fotokopi cihazlarında kurumsal bakım anlaşması yapılarak düzenli olarak bakım işlemlerini yapılmaktadır. Düzenli bakımı yapılan cihazların sürekli çalışır durumda olması kurumsal firmaların iş ve zaman kaybını önlemesine yardımcı olur. Kurumsal Kobi ve Şirketler için bakım anlaşması yapmak için 0 312 419 41 33 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Dex Bilişim Olarak Minolta Marka Fotokopi Cihazlarının Tamir ve Bakımında Kullanılan yedek parçalara 6 Ay işçilik ve parça GARANTİSİ veriyoruz.

Müşterilerimize yerinde teknik servis hizmeti ile Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize Telefon (0 312 419 41 33) ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Minolta Fotokopi Makinelerinin Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Minolta Marka Tamir ve Bakım Yaptığımız Cihaz Modelleri

Konica Minolta bizhub C652DS, Konica Minolta bizhub C652, Konica Minolta bizhub C552, Konica Minolta bizhub C452, Konica Minolta bizhub C360, Konica Minolta bizhub C35, Konica Minolta bizhub C280, Konica Minolta bizhub C25, Konica Minolta bizhub C220, Konica Minolta bizhub C20, Konica Minolta bizhub 751, Konica Minolta bizhub 601, Konica Minolta bizhub 552, Konica Minolta bizhub 501, Konica Minolta bizhub 423, Konica Minolta bizhub 363, Konica Minolta bizhub 283, Konica Minolta bizhub 223, Konica Minolta bizhub 211, Konica Minolta bizhub 164, Konica Minolta bizhub 43, Konica Minolta bizhub 20, Konica Minolta 240f, Konica Minolta 190f, Konica Minolta bizhub C353P, Konica Minolta bizhub C35P, Konica Minolta 40P, Konica Minolta 20P,

Dex Bilgisayar

  • minolta fotokopi makina servis ankara (1)