MSI Notebook – Laptop Tamiri Ankara Lcd Ekran Panel Değişimi Garantili

MSI Notebook – Laptop Tamiri Ankara Lcd Ekran Panel Değişimi Garantili

MSI Notebook Servisi Ankara olarak Uzun yıllardır bu marka cihazın tüm modellerinden teknik servis hizmetini konusunda uzman ekip ile vermekteyiz. Ankara Kızılay da bulunan teknik servisimize arızalanan msı marka notebook cihazlarınızı getirerek ücretsiz arıza tespitinde bulunabilirsiniz. Msı marka laptopların genel sorunlarını aşağıda listeledik bu tür sorunları kısa sürede ve uygun maaliyetler ile çözüm sağlamaktayız.  Teknik servisimizde Garantisi bitmiş veya kullanıcı hatasından dolayı garanti dışı kalmış tüm msı marka notebook – laptop ların bakım tamir gibi işlemlerini Firmamız Garantisi altında yapılmaktadır. MSI laptopların tüm yedek parçaları teknik servisimizde mevcuttur.

MSI Laptop Ekran Değişimi ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )

MSI marka laptopların Lcd Panel ekran değişimi işlemlerini teknik servisimizde stok duruma göre 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Lcd paneller genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı kırılmaktadır ve bu sebeple garanti kapsamına girmemektedir. Değişim yapılması gerek lcd ekranın fiyatını öğrenmek için cihazın tam marka model ve panel özelliklerini bildirmeniz gerekmektedir. Bu bilgilere ulaşamıyorsanız eğer teknik servisimize cihazınızı getirerek konusunda uzman personelimiz tarafından özenle sökülen ekranın pin sayısına göre net fiyatı verilir onay verilen cihazlar 1 saat içerisinde takılarak ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

MSI Notebook Anakart (Bga) Tamiri

MSI Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

MSI Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Bu marka Notebook cihazlarının genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı menteşeleri ayaklarından kırılmaktadır. Menteşeler kırılma esnasından menteşe vida yuvalarına zarar verir. Sağlam menteşelerin takılması için vida yuvalarının ve cihaz kasasının tamir edilmesi gerekir bu işlem sonrası yeni menteşeler takılarak ve kasa uygun şekilde tamir edilerek kullanıcıya teslim edilir.

MSI Notebook İnverter Tamiri

MSI Laptop Batarya (Pil) Değişimi

MSI Notebook Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

MSI notebook cihazların klavyeleri genel olarak tüm modellerin de arızalanır yada kullanıcı hatasından dolayı tuşların kırılması gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu marka cihazların klavyeleri stoklarımızda mevcut olup 1 saat içerisinde değişimi yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

MSI Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Teknik Servisimizde bu modellere ait tüm adaptörler bulunmaktadır. MSI marka cihazınızın adaptörü orijinal ise muadil kullanmak yerine adaptörü tamir ederek tekrar çalışır durumda teslim ediyoruz.

MSI Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

MSI marka laptoplar kullanıcı hatasından kaynaklı şarj soketi girişi arızalanır garanti kapsamına girmeyen bu ürünleri servisimizde tamir ettirebilirsiniz. Garantili olarak şarj soketi tamiri yapılmaktadır.

MSI Değişimi Ssd Disk Upgrade İşlemleri

MSI Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir