Laptop Klavye Değişimi – Fiyatları Garantili

Laptop Klavye Değişimi – Fiyatları Garantili

Laptop Klavye sorunlarında teknik servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Tüm marka cihazlarda klavye sorunu kullanıcılar tarafından sıklıkla yaşanmaktadır. Teknik servisimizde tüm laptop modellerine uygun klavyeler stoklarımızda mevcuttur. Kullanıcının talebi üzerinden Orjinal yada A Kalite Muadil klavyelerin montajı yapılmaktadır. laptop klavyesi kullanıcı tarafından yoğun olarak kullanıldığı için sorunsuz çalışması gerekmektedir. Birçok marka laptopların klavye çeşitleri çoğunlukla üst kasa altına gizlenmiş gömülü klavye türleridir. Bu klavyelerin sökülmesi yada yeni klavyenin montajının yapılması önemli bir husustur. Düzgün montaj yapılmayan klavyeler sağlıklı şekilde kullanılamaz. Firmamızda laptop Tamiri Klavye değişimi alanında konusunda uzman teknik personellerimiz ile destek vermekteyiz. Sizinde laptop klavyenizde sorunlar varsa servisimiz ile iletişim kurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Laptop Klavyeleri Neden Bozulur ?

Laptop klavye arızaları genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklanır. Cihazın hor kullanılması, Darbe alması sonucunda laptop klavyeleri arızalanır yada bazı tuşları basmaz yada tüm klavye devre dışı kalabilir. Kullanıcıların en çok yaptığı hata laptop klavyesine sıvı temasına bulunmasıdır. Sıvı teması alan klavyeler kısa sürede sorun çıkarmaya başlar ve cihazın klavyesi kullanılmaz duruma gelir. Bu tür durumlarda lütfen firmamızdan destek alınız.

Laptop klavyesine sıvı teması olmuşsa eğer cihazın acil olarak adaptör ve bataryası çıkarılmalı cihazın üzerindeki sıvı temizlenmelidir ve acil olarak servisimize başvuru yapılarak sıvının anakarta ulaşası engellenmelidir. Sıvı temasına maruz kalan cihazlar eğer temizlenmezse cihazın farklı sorunları ortaya çıkar. Cihazda klavye çalışmayabilir yada anakart arızaları meydana gelebilir.

Laptop Klavye Değişim Fiyatları Nelerdir?

Laptop klavye değişim fiyatı nedir sorunuza karşılık ortalama 150 ile 250 TL den başlayan fiyatlar değişebilir. Bazı laptop modellerinde bu fiyat değişkenlik göstermektedir. Farklı klavye çeşitleri mevcuttur Işıklı ve Işıksız klavyeler yada üst kasa altına gömülü klavyeler laptop modellerinde sıklıkla görülmektedir. Lütfen firmamız ile iletişime geçerek cihazın model bilgisi ile Fiyat ve stok bilgisi alarak firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Laptop Klavye Değişimi 2024 sorunuza yanıt olarak üst kasa altına gömülü klavye değişim fiyatları 2024 min. 600 tl den başlamaktadır. Servisimizi arayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.