Hp Laptop Klavye Değişimi

Hp Laptop Klavye Değişimi

Hp Laptop Klavye sorunlarında teknik servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Hp marka cihazlarda klavye sorunu kullanıcılar tarafından sıklıkla yaşanmaktadır. Teknik servisimizde hp marka tüm laptop modellerine uygun klavyeler stoklarımızda mevcuttur. Kullanıcının talebi üzerinden Orjinal yada A Kalite Muadil klavyelerin montajı yapılmaktadır. laptop klavyesi kullanıcı tarafından yoğun olarak kullanıldığı için sorunsuz çalışması gerekmektedir. Hp markasının klavye çeşitleri çoğunlukla üst kasa altına gizlenmiş gömülü klavye türleridir. Bu klavyelerin sökülmesi yada yeni klavyenin montajının yapılması önemli bir husustur. Düzgün montaj yapılmayan klavyeler sağlıklı şekilde kullanılamaz. Firmamızda Hp laptop Tamiri ve Hp Laptop Klavye değişimi alanında konusunda uzman teknik personellerimiz ile destek vermekteyiz. Sizinde laptop klavyenizde sorunlar varsa servisimiz ile iletişim kurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hp Laptop Klavyeleri Neden Bozulur ?

Hp Laptop klavye arızaları genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklanır. Cihazın hor kullanılması, Darbe alması sonucunda laptop klavyeleri arızalanır yada bazı tuşları basmaz yada tüm klavye devre dışı kalabilir. Kullanıcıların en çok yaptığı hata laptop klavyesine sıvı temasına bulunmasıdır. Sıvı teması alan klavyeler kısa sürede sorun çıkarmaya başlar ve cihazın klavyesi kullanılmaz duruma gelir. Bu tür durumlarda lütfen firmamızdan destek alınız.

Hp Laptop klavyesine sıvı teması olmuşsa eğer cihazın acil olarak adaptör ve bataryası çıkarılmalı cihazın üzerindeki sıvı temizlenmelidir ve acil olarak servisimize başvuru yapılarak sıvının anakarta ulaşası engellenmelidir. Sıvı temasına maruz kalan cihazlar eğer temizlenmezse cihazın farklı sorunları ortaya çıkar. Cihazda klavye çalışmayabilir yada anakart arızaları meydana gelebilir.

Hp Laptop Klavye Değişim Fiyatları Nelerdir?

Hp Laptop klavye değişim fiyatı nedir sorunuza karşılık ortalama 150 ile 250 TL arasında fiyatlar değişebilir. Bazı Hp laptop modellerinde bu fiyat değişkenlik göstermektedir. Farklı klavye çeşitleri mevcuttur Işıklı ve Işıksız klavyeler yada üst kasa altına gömülü klavyeler Hp modellerinde sıklıkla görülmektedir. Lütfen firmamız ile iletişime geçerek cihazın model bilgisi ile Fiyat ve stok bilgisi alarak firmamızı ziyaret edebilirsiniz.