Notebook & Laptop

Ankara Notebook ve Laptop Tamiri Servisi Olarak, Chip Değişimi Teknik Servisimizce Garantili Olarak Sağlanmaktadır. 12 Yıllık Deneyimli Uzman Kadrosu ile Notebook Ekran ve Klavye Değişimi Orjinal Yedek Parça Sağlanması ve Adaptör ve Batarya Dahil, Tamiri  Firmamız Güvencesinde Teknik Olarak Sağlanmaktadır. Profesyonel Teknik Personelimiz İle Cihazlarınız da Oluşan Tüm Sorunların Çözümünü Sağlıyoruz. Ankara ve Tüm İlçerin de Teknik Destek Hizmetimiz Mevcut Olup Yerinde Teknik Servis İmkanını Sunuyoruz.

Notebook Teknik Servisi Olarak Hizmet Alanımız  Tüm Marka Modelleri Kapsamaktadır. Tüm Marka ve Model Notebookların Ekranları Servisimizde GARANTİLİ Olarak Değişim Yapılmaktadır.

Laptop Tamiri Ankara Servisimizde Hizmet Alanlarımız:

 • Laptop Anakart Tamiri, Değişimi
 • Laptop Ekran Değişimi, Lcd ve Led Slim Panel Değişimi
 • Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri (Ekrana Görüntü Gelmemesi)
 • Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
 • Laptop Harddisk Çeşitleri ve Değişimi, Hdd Harddisk, Ssd Harddisk
 • Laptop Kasa Değişimi, Laptop Kasa Tamiri, Laptop Menteşe Tamiri ve Değişimi
 • Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
 • Laptop Batarya Pil Satışı
 • Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
 • Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
 • Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Program Kurulumu, Mavi Ekran Sorunu, Kapanma Sorunu )

Laptop Tamirinde Hızlı ve Kalıcı Çözümler Sunmaktayız.

Laptop Tamiri konusunda Kızılay’da bulunan teknik servisimizde hizmet vermekteyiz. Ankara’nın merkezinde bulunan servisimize tüm bölgelerden kolayca ulaşabilirsiniz. Servimizde Hızlı ve Kalıcı çözümler üretmek adına her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterilerimiz daha iyi hizmet sunmaktayız. Günümüz ihtiyaçları arasında en çok tercih edilen laptopların yoğun kullanım sebebiyle arızalanması kaçınılmazdır. Arızalı cihazların hızlı ve uygun fiyatlara tamir edilmesi, sizin iş ve zaman kaybınızı en aza indirmek için servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Laptop Tamiri konusunda edindiğimiz tecrübeler ve konusunda uzman personellerimiz ile sizlere daima Hızlı ve Kalıcı Çözümler Sunmaktayız.

Garantili Laptop Tamir Hizmeti Ankara

Ankara Kızılay’da bulunan laptop servisimizde laptop tamiri konusunda GARANTİLİ tamir hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin daha önce farklı firmalarda yaşadıkları sorunlar sebebiyle firmamızda yapılan laptop tamir işlemlerinde yada kullanılan yedek parçaların orjinal veya Muadil olduğu konusunda net bilgiler vererek müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Firmamız bünyesinde yapılan tüm işlemler Teknik Servis Takip Sistemine kaydedilir ve Faturalandırılır bir kopyası müşterimize teslim edilir. Cihaz hakkında daha sonra bilgi alınmak istendiğinde müşteri kaydından net bilgiler verilir. Laptop Tamiri konusunda sizde sorun yaşıyorsanız teknik servisimize tüm işlemleri Garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Markalar: Asus – Lenovo – MSI – Dell – Toshiba – Packard Bell – Vestel – Beko – Casper – Acer – Samsung – Fujitsu – Sony  – HP – Lg

Yukarıda İsmi Bulunmayan Markalar İçin Teknik Servisimizden  Telefon ile Bilgi Alabilirsiniz. Tüm Marka ve Model Cihazların Destek Hizmetini Veriyoruz. 0 312 419 41 33