Notebook & Laptop

Ankara Laptop ve Notebook Tamiri Servisi olarak, Teknik Servisimizde 12 yıllık deneyimli uzman kadromuzla sektörümüzün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Laptop Tamiri alanında sürekli yenilenerek konusunda uzmanlaşan personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Laptop Tamiri Servisimizde Laptop Anakart Tamiri, Lcd Ekran Değişimi, Klavye Değişimi, Batarya ve Şarj Cihazı Değişimi, laptop Ekran kartı Chip Değişimi ( Nvidia, AMD, İntel ) dahil bir çok servis işlemlerini firmamız garantisi altında teknik olarak destek verilmektedir. Laptop Tamiri konusunda teknik personellerimizle cihazlarınızda oluşan tüm sorunlara çözüm sağlanmaktadır.  Ankara Kızılay’da bulunan servisimiz tüm Ankara ilçelerine yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti Yapılmaktadır.

Notebook Teknik Servisi Olarak Hizmet Alanımız  Tüm Marka Modelleri Kapsamaktadır. Tüm Marka ve Model Notebookların Ekranları Servisimizde GARANTİLİ Olarak Değişim Yapılmaktadır.

Laptop Tamiri Ankara Servisimizde Hizmet Alanlarımız:

 • Laptop Anakart Tamiri, Değişimi
 • Laptop Ekran Değişimi, Lcd ve Led Slim Panel Değişimi
 • Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri (Ekrana Görüntü Gelmemesi Nvidia, AMD ve İntel chip Değişimi )
 • Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
 • Laptop Harddisk Çeşitleri ve Değişimi, Hdd Harddisk, Ssd Harddisk
 • Laptop Kasa Değişimi, Laptop Kasa Tamiri, Laptop Menteşe Tamiri ve Değişimi
 • Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
 • Laptop Batarya Pil Satışı
 • Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
 • Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
 • Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Program Kurulumu, Mavi Ekran Sorunu, Kapanma Sorunu )

Laptop Tamirinde Hızlı ve Kalıcı Çözümler Sunmaktayız.

Laptop Tamiri konusunda Kızılay’da bulunan teknik servisimizde hizmet vermekteyiz. Ankara’nın merkezinde bulunan servisimize tüm bölgelerden kolayca ulaşabilirsiniz. Servimizde Hızlı ve Kalıcı çözümler üretmek adına her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterilerimiz daha iyi hizmet sunmaktayız. Günümüz ihtiyaçları arasında en çok tercih edilen laptopların yoğun kullanım sebebiyle arızalanması kaçınılmazdır. Arızalı cihazların hızlı ve uygun fiyatlara tamir edilmesi, sizin iş ve zaman kaybınızı en aza indirmek için servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Laptop Tamiri konusunda edindiğimiz tecrübeler ve konusunda uzman personellerimiz ile sizlere daima Hızlı ve Kalıcı Çözümler Sunmaktayız.

Garantili Laptop Tamir Hizmeti Ankara

Ankara Kızılay’da bulunan laptop servisimizde laptop tamiri konusunda GARANTİLİ tamir hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin daha önce farklı firmalarda yaşadıkları sorunlar sebebiyle firmamızda yapılan laptop tamir işlemlerinde yada kullanılan yedek parçaların orjinal veya Muadil olduğu konusunda net bilgiler vererek müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Firmamız bünyesinde yapılan tüm işlemler Teknik Servis Takip Sistemine kaydedilir ve Faturalandırılır bir kopyası müşterimize teslim edilir. Cihaz hakkında daha sonra bilgi alınmak istendiğinde müşteri kaydından net bilgiler verilir. Laptop Tamiri konusunda sizde sorun yaşıyorsanız teknik servisimize tüm işlemleri Garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Servis Markalar:

Yukarıda İsmi Bulunmayan Markalar İçin Teknik Servisimizden  Telefon ile Bilgi Alabilirsiniz. Tüm Marka ve Model Cihazların Destek Hizmetini Veriyoruz. 0 312 419 41 33