Asus Laptop Kasa Tamiri

Asus Laptop Kasa Tamiri

Asus Laptop Kasa Tamiri konusunda teknik servisimize başvuru yapabilirsiniz. Asus Laptop kasaları darbe ve düşme sonucunda kırılabilir yada sertleşen pilastik kasaların ve menteşelerin sertleşmesinden kaynaklanan durumlarda Asus marka laptopların Kasa Kırılma sorunları veya Menteşe bağlantı yerlerinin kırılması sıklıkla kullanıcılarda görülmektedir. Asus Servisi bünyemizde tüm modellerin kasa tamiri ve kasa değişimi işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Asus Laptop Kasa Tamiri servisimizde konusunda uzman personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

Asus Kasa Tamiri Nasıl Yapılmaktadır ?

Asus bilgisayarınızın tüm parçaları özenle sökülerek kırık olan kasa bölümü ortaya çıkarılır ve ardından sorunlu parçalar ve kırık bölgeler özenle temizlenir. Eksik olan vida yatakları yerlerine montaj edilir. Montaj yapılmayan durumlarda Özel Kimyasallar ile parçalar bir birine kaynak yapılarak soğuması için beklenir. Kasa tamiri sonrasında cihazınız özenle tekrar toplanır ve test edilir test edilen cihazda herhangi bir sorun görülmezse tüm bakımları ve kontrolleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

Asus Laptop kasa tamiri en çok yaptığımız marka arasında yer almaktadır. Kasa tamiri konusunda iddialı bir firmayız. Kasa tamiri yaptığımız cihazlara 6 Ay garanti vermekteyiz.

Asus Notebook Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Asus Notebook kasa tamiri cihazın duruma göre 1 ile 2 iş günü arasında sürmektedir. Kırık bölgelerin duruma göre bu süre uzayabilir. Kırık kasa için servisimize geldiğiniz zaman teknik personellerimiz hemen cihazınızı inceler zaman fiyat bilgisini sizlerle paylaşır. Kasa tamirine onay alınan asus laptop modelleri hemen işleme alınarak kullanıcıların zaman ve iş kaybını en düşük seviyeye indiririz.

Asus Laptop Kasa Tamir Fiyatları Hakkında

Asus Laptop kasa tamir ücretleri hakkında net bilgi verebilmemiz için öncelikle kırık kasanın teknik servis personelimiz tarafından incelenmesi gerekmektedir. En düşük kasa tamir ücretleri 250 TL den başlayarak kırık kasanın duruma göre artmaktadır.