Çankaya Yazıcı Tamiri | Yerinde Yazıcı Servisi Garantili Bakım Ankara

Çankaya Yazıcı Tamiri | Yerinde Yazıcı Servisi Garantili Bakım Ankara

Çankaya Yazıcı Tamiri ve Yazıcı Servisi olarak uzun yılladır Çankaya ilçesinde hizmet vermekteyiz. Servisimiz Kızılay Mahallesindedir çankaya ilçesine yerinde teknik servis hizmeti ile destek verilmektedir. Çankaya da bulunan tüm kobi kurum ve kuruluşların yazıcılarına teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Günümüz zamanında yazıcı kullanımı bir çok firma tarafından tercih edilmektedir ve bu yazıcılar sorunsuz çalışmalıki firmalar iş ve zaman kaybı yaşamasınlar. Firmamızda yazıcı sorunlarında herdaim kurumsal firmalara destek vermektedir. Firma olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler üretmek adına Yazıcı tamiri bakımı konusunda tüm marka modellerde hizmet vermekteyiz.

Tüm marka ve model yazıcıların tamir ve yedek parça konusunda destek vermekteyiz. Servisimizde tüm modeller için herdaim yedek parça mevcuttur kullanıcılara zaman kaybı yaşamadan yazıcıların tamir işlemlerini yapmaktayız.

Yerinde Ücretsiz Teknik Servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman teknik personelimiz sizi kurum ve kuruluşlarınız da ziyaret ederek arızalı olan cihazınızın ücretsiz arıza tespitinde bulunarak size arıza ve maliyeti konusunda fiyatları bildirmektedir. Onay verdiğiniz taktikte cihazınızın onarım süreci başlamaktadır.

Kurum ve Kobi Firmaları ile Kurumsal Bakım Anlaşması

Çankaya bölgesinde bir çok Kurum ve Kurumsal firmalarda farklı markalar ve modellerde yazıcılar kullanılmaktadır. Yazıcılar yoğun çalışan cihazlar oldukları için hata yapmamaları gerekir ki kullanıcı firma iş kaybı ve zaman kaybı yaşamasınlar bu tüm sorunları ortadan kaldırmak adına yazıcı tamiri ve bakımı alanında Kurumsal Bakım Anlaşmaları yaparak düzenli olarak yazıcıların bakımlarını yapmaktayız. Yazıcı bakımı yapmak cihazlar arızalanmadan önce müdehale ederek yüksek fiyatların çıkmasını ve kullanıcın zaman kaybı yaşamasını önlüyoruz. Ofisinizde bulunan yazıcılar için Bakım ve Tamir yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Dex Bilişim Çankaya Bölgesindeki Tamir ve Bakım Yaptığı Tüm Cihazlara 6 AY GARANTİ vermektedir.

Çankaya İlçesinde Kullanmış Olduğunuz Yazıcılar İçin Orijinal – Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çankaya Yazıcı Tamiri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0551 208 55 64 Numaralı Whatsap Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Çankaya Bölgesinde Tamir ve Bakım Yaptığımız Yazıcı (Printer) Modelleri;

  • Çankaya Hp Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Samsung Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Canon Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Epson Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Brother Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Oki Yazıcı Tamiri ve Servisi
  • Çankaya Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi