Casper Laptop Klavye Değişimi – Notebook Klavye Fiyatları Servisi – Ankara

Casper Laptop Klavye Değişimi – Notebook Klavye Fiyatları Servisi – Ankara

Casper marka laptopların klavye değişim işlemlerini teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Casper Notebook çeşitlerinin tüm modellerine uygun klavye çeşitleri stoklarımızda mevcuttur. Model özelliklerine göre 1 kaç saat içerisinde klavye değişimi yaparak kullanıcılara teslim ediyoruz. Casper Laptop Klavye Değişimi konusunda değişim yapılan klavyelere firma olarak montaj garantisi vererek hazırlıyoruz. Servisimizde montaj yapılan bir çok laptop klavyesi Orjinal ve Faturalıdır. Casper Laptop klavyeniz arızalı ise teknik servisimiz ziyaret ederek bu tür sorunlarınız hakkında teknik destek alabilirsiniz.

Casper Laptop Klavyeleri Neden Bozulur ?

Casper laptop klavye arızaları tüm kullanıcılar tarafından şikayet edilen bir konudur. Kullanıcı hatası olmasa bile casper laptoplarda klavye arızaları sıklıkla görülmektedir. Laptopların klavyelerinde en çok görülen sorun Cihazın Klavyesine Sıvı dökülmesinden kaynaklanır yada kullanıcıların cihazı yoğun kullanımı veya cihazın darbe almasından dolayı casper laptop klavyeleri arızalanır. Casper Laptop Teknik servisimiz ile iletişim geçerek uygun laptop klavye fiyatları alabilirsiniz.

Laptop klavyesine sıvı teması olmuşsa eğer cihazın acil olarak adaptör ve bataryası çıkarılmalı cihazın üzerindeki sıvı temizlenmelidir ve acil olarak servisimize başvuru yapılarak sıvının anakarta ulaşası engellenmelidir. Sıvı temasına maruz kalan cihazlar eğer temizlenmezse cihazın farklı sorunları ortaya çıkar. Cihazda klavye çalışmayabilir yada anakart arızaları meydana gelebilir.

Casper Laptop Klavye Değişim Fiyatları Nelerdir?

Casper Laptop klavye değişim fiyatı nedir sorunuza karşılık ortalama 150 ile 250 TL arasında fiyatlar değişebilir. Bazı casper laptop modellerinde bu fiyat değişkenlik göstermektedir. Lütfen firmamız ile iletişime geçerek cihazın model bilgisi ile Fiyat ve stok bilgisi alarak firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dex Bilgisayar

  • ekrandaki laptop klavyesi (1)