Projeksiyon Tamiri Servisi Ankara – Kızılay | Lamba Değişimi Fiyatı – Garantili Servis

Projeksiyon Tamiri Servisi Ankara – Kızılay | Lamba Değişimi Fiyatı – Garantili Servis

Ankara Çankaya da bulunan teknik servisimizde marka gözetmeksizin bütün projeksiyon cihazlarının tamir ve bakım işlemlerini konusunda tecrübeli ekibimizle yapmaktayız. Projeksiyon cihazlarını tüm kurum ve kuruluşlarla sıklıkla görmekteyiz. Bu cihazlar toplantı salonlarında okullarda genel olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Cihazların genel olarak kullanıma bağlı Lamba Ömürlerinin dolması, Lens özelliğini kaybetmesi ve yanlış kullanıma bağlı olarak anakart arızaları sıklıkla görülmektedir. Bu tür sorunlar ile karşılaştığınız zaman teknik servisimizi arayarak bu konuda yardım olabilirsiniz. Teknik servisimize gelen ürünlere öncelikle ücretsiz arıza tespiti yaparak kullanıcıya bilgi verilmektedir. Onay alınan cihazların tamir işlemleri başlar tamir edilen cihaz tüm testleri ve bakımları yapılarak kullanıcı Kobi ve kurumlara teslim edilmektedir.

Tamir ve Bakım yapılan projeksiyon cihazların da kullanılan tüm yedek parçalar müşteri onayı ile ORİJİNAL yada MUADİL olarak ve Dex Bilişim Garantisi altından değiştirilir.

Ankara projeksiyon servisi olarak, projeksiyon cihazlarınızı ücretsiz check-up hizmeti vermekteyiz. Bu sayede ileride projeksiyon cihazınızda oluşabilecek hasarlara karşı sizi uyararak işlerinizde aksaklık yaşamamanızı sağlıyoruz.

Dex Bilgisayar

  • ankarada projeksiyon satan yerler (1)
  • Projeksiyon lamba değişimi Fiyatları (1)
  • PROJEKSİYON SERVİSİ Ankara (1)
  • projeksiyon tamiri ankara (1)