Yazıcı Tamiri Ankara | Garantili Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Yazıcı Tamiri Ankara | Garantili Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Ankara Yazıcı Tamiri ve Servisi alanında uzun yıllardır konusunda tecrübeli ekibimiz ile teknik destek hizmetlerini firmamız garantisi altında sunmaktayız. Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimizde marka gözetmeksizin tüm cihazların tamir, bakım ve yedek parça tamir işleri yapılmaktadır. Yazıcı Tamiri ve Bakımı Firmamızda genel olarak GARANTİ süresi bitmiş yada kullanıcı hatasına bağlı olarak garanti kapsamı dışında bırakılan tüm cihazların tamir işlemleri yapılır. Servisimizde tüm cihazlar için yedek parça stoklarımız mevcuttur. Aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılarak cihazın sorunu ve maliyeti konusunda bilgi sunulur onay alınan cihazlar tamir edilmeye başlar ve kısa süre içerisinde tüm fonksiyonları çalışır durumda Kobi ve Kurumlara teslim edilir.

Yerinde Ücretsiz Teknik Servis hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman teknik personelimiz sizi kurum ve kuruluşlarınız da ziyaret ederek arızalı olan cihazınızın ücretsiz arıza tespitinde bulunarak size arıza ve maliyeti konusunda fiyatları bildirmektedir. Onay verdiğiniz taktikte cihazınızın onarım süreci başlamaktadır.

Garantili Tamir ve Bakım işlemlerini firma olarak yaptığımız tüm cihazlara kullanılan parça ve yapılan işe göre 3 ile 6 ay arasında GARANTİ vermekteyiz. Garanti kapsamında olması için yapmanız gereken etiketlerin sökülmemesi ve cihazın herhangi bir şekilde sökülmemesi gerekmektedir.

Müşterilerimize yerinde teknik servis hizmeti ile Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize Telefon (0 312 419 41 33) ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tüm Marka ve Model Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Teknik Servisimizde Tamir Edilen Yazıcı Grupları Bu Şekildedir.

  • Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcılar
  • Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar
  • Nokta Vuruşlu Yazıcılar
  • Fotoğraf Yazıcıları
  • Mobil Araç Yazıcıları (Nokta vuruşlu)

Hp Yazıcı Tamiri ve Servisi
Samsung Yazıcı Tamiri ve Servisi
Canon Yazıcı Tamiri ve Servisi
Epson Yazıcı Tamiri ve Servisi
Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi
Brother Yazıcı Tamiri ve Servisi
Oki Yazıcı Tamiri ve Servisi
Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi