Lenovo Notebook ve laptop Ekran Değişimi

Lenovo Notebook ve laptop Ekran Değişimi

Lenovo Laptop & Notebook Ekran Değişimi/ Tamiri – 1 Yıl Garanti

Lenovo makra tüm Notebook ve Laptop’ların ekranlarını servisimizde ortalama 1 saat içerisinde değiştirip müşterimize teslim ediyoruz. Servisimiz de Tamir edilen ve Yedek parça kullanılan tüm cihazların dex bilişim tarafından garantisi mevcuttur kullanıcı hatası olmadığı sürede firmamız tarafından ücret alınmadan hizmet verilmektedir.

Lenovo ThinkPad Serisi
Lenovo ipeapad Serisi
Lenovo yoga Serisi
Lenova Serisi

Lenovo Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Lenovo notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Lenovo Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz.+

1 Saat’te Ekran Değişimi
Ekranı kırılmış olan Lenovo marka cihazınızın ekran değişimi işlemini stok durumu ve parça temini duruma göre 1 saat gibi kısa sürede yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır Nasıl Anlaşılır ?
Lenovo Marka Laptop ve Notebook ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar A Kalite ürünlerdir. Herhangi Piksel Hatasında Birebir Değişimi Yapılmaktadır.

Notebook Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?
Lenovo Marka laptop ve Notebook ekran tamiri veya değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl süreyle garantisi başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı özellikleri taşımaktadır. Değişim olan ekran da sorun yaşarsanız birebir değişimi yapılmaktadır.