Ankara Lenovo Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi | Dex Garantili

Ankara Lenovo Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi | Dex Garantili

Ankarada Lenovo Notebook ve laptop Özel Teknik servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Özel Teknik Servisimize bırakılan Lenovo marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur özel servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Özel Teknik Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Lenovo Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Lenovo Laptop Tamiri Konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Garantili Özel Lenovo Servisleri Hakkında

Ankara özel Lenovo servileri hakkında detaylı bilgiler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda sizlere en yakın lenovo servisleri ve ankara da bulunan servisler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Lenovo Markasının maalesef ankara da markanın onarım yeri yoktur. Markanın onarım merkezine ulaşabilmeniz için lenovo resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız Lenovo özel teknik onarım yeri olarak garanti süresi dolmuş yada kullanıcı hatasına bağlı garanti verilmeyen ürünlere tamir onarım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz. Arızalı ve çözüm bulamadığınız lenovo marka laptoplarınızın tamir işlemleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lenovo Laptop Özel Teknik Servis Fiyatları Hakkında Bilgiler

Lenovo laptop tamiri fiyatları hakkında tüm kullanıcıların merak ettiği anakart tamir fiyatlarıdır. Lenovo laptop tamir fiyatı için öncelikle arıza tespiti yapılması gerekir, ücretsiz olarak yaptığımız arıza tespit sonrası kullanıcı firmaya cihazın arızası ve onarım fiyatları konusunda net bilgiler verebiliriz.

Dex Bilişim Özel Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Lenovo Laptop Ekran Değişimi ve Fiyatları ( 30 Dk’da Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Lenovo notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Lenovo Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Cihazınızın ekran değişim işlemlerini stok durumuna göre ortalama 30 Dk içerisinde değişim yaparak teslim ediyoruz. Lenovo laptoplara kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A kalite muadil ekran takıyoruz. Kullanıcı hatası dışında oluşan sorunlarda yenisi ile değişim yapılmaktadır. Özel Teknik Servisimizde değişim yapılan Lcd Panellere firma olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Lenovo Laptop Anakart Tamiri

Lenovo Notebook Anakart tamiri özel teknik servisimizde garantili olarak yaptırabilirsiniz. Anakart üzerindeki tüm arızaları, Ekran Kartı Chipset Değişimi, İşlemci Değişimi, Güney Köprü Chipset Değişimi, Ram Değişimi, Wifi Sorunu, USB Port Sorunu yada anakart üzerindeki enteglerin tüm arızalarını servisimizde yaptırabilirsiniz. Anakart Arızalarını 6 Ay Garanti vererek tamir etmekteyiz. Lenovo Laptop Anakart Tamiri Hizmetini Ankara Çankaya da bulunan servisimizde uzman teknik ekibimiz ile destek vermekte olup anakart onarım işlemlerini sorunsuz işçilik ile yapmaktayız. Lenovo Notebook Anakart Onarımı gibi sorunlarınızda firmamız ile irtibata geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Lenovo Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Lenovo notebook tamirin de ekran kartı sorunu sıklıkla görülmektedir. Ekran kartı arızası kullanıcı hatası olarak görülür. Lenovo servisinde anakart değişimi yapılabilir ancak Dex Bilişim teknik servisinde sadece Ekran kartı değişimi yaparak daha uygun maaliyet tamir ediyoruz.

Lenovo Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Lenovo Marka laptopların genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı menteşeleri sıklıkla kırılmaktadır. Menteşeler fazla zorlama sebebiyle vida yataklarına kırabilir bu sebeple notebook kasasında tamir işlemi gerektirebilir. Dex Bilgisayar teknik servisinde lenovo notebook cihazlarınızın orjinal ve sıfır menteşe değişimi, menteşe tamiri ve kasanızda oluşan kırıkların tamirini yaptırabilirsiniz. Servisimiz bu işlemi ortalama 1 gün içerisinde yapmaktadır.

Lenovo Laptop İnverter Tamiri

Lenovo Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Lenovo Marka Laptop ve Notebook’lar belirli bir batarya ömürleri vardır. Kullanıcının kullanımına göre ilk açıldığı günden itibaren 1 ile 3 yıl arasında genel olarak sorun çıkarmazlar garantisi bitti dönemlerde bu cihazların batarya sorunu başlar ve yeni batarya takılması gerekir. Servisimizde Tüm Lenovo laptop modelleri için batarya mevcuttur.

Lenovo Laptop Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Ankara Lenovo Laptop servisi olarak tüm modellerde klavye değişimi teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Laptop’unuz klavyesi kullanıcı hatası kaynaklı arızalanabilir yada sıvı temasına maruz kalabilir. Lenovo marka cihazların tüm modellerinin klavyeleri stoklarımızda mevcuttur. Stok durumumuza göre aynı gün içerisinde arızalı klavyenizi yenisi ile değiştirip tüm testleri yaparak teslim ediyoruz.

Lenovo Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Ankara Lenovo notebook servisi olarak stoklarımızda tüm modeller için adaptör mevcuttur.

Lenovo Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Lenovo Laptopların kullanıcı hatasına bağlı olarak şarj soketleri kırılmaktadır. Servisimizde bu tür sorunları kısa sürede ve Uygun fiyat ile çözüm sunmaktayız. Lenovo Şarj Soketi Arızası firmalarda kullanıcı hatası olarak geçer ve anakart değişim politikası uygulanır. Teknik servisimizde sadece soket değişimi yapılarak uygun fiyatlara cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Lenovo Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme

Lenovo laptop ve notebook bakım hizmetimizde Fan Değişimi, Termal Macun Yenileme ve Fan Tamiri konularında Ankara Çankaya’da bulunan servisimizde destek vermekteyiz. Lenovo marka laptoplarda genel olarak ısınma sorunu yada fan üzerinden gelen sesler kullanıcıların cihaz kullanımda sorunlar yaşatmaktadır. Kullanıcıların bu konudaki şikayetleri üzerinde firmamıza başvuru yaparak çözüm bulabilirler. Kullanıcıların google aramalarında yaptığı Lenovo Laptop fan değişimi fiyat, Lenovo Laptop fan Tamiri, Lenovo Laptop fan Arızası nasıl anlaşılır, Notebook fan temizleme gibi aramalarda kullanıcılara bu tür konularda destek vermekteyiz. Ankara Lenovo Laptop Servisi olarak bünyemizde çalışan teknik personellerimiz ile Lenovo Laptop Fan Değişimi fiyatı veya Lenovo Laptop Termal Macun Yenileme fiyatı 2024 gibi sorunlarınıza destek vermekteyiz.

Lenovo laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Lenovo Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Çankaya Lenovo Laptop Bilgisayar Tamir Servisi

Ankara Çankaya ilçesinde Özel Lenovo Laptop servisi olarak uzun yılladır alanında uzman teknik personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Çankaya Lenovo Laptop Tamiri alanında tüm modellere destek vermekte olup ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz Çankaya ilçesinde mevcuttur. Çankaya ilçesinde bulunan Lenovo laptop kullanıcılarına sayfamızda bulunan tüm hizmetlerden bizimle iletişime geçerek yada lenovo servisimizi ziyaret eder bilgi alabilirler. Kızılay Lenovo laptop Tamiri veya Kızılay Lenovo Servisi başlığı altında google aramaları üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Lenovo Marka Laptop Modelleri;

 • Thinkpad Serisi
  X1 Carbon, X1 Yoga, X390, X390, X280 / T590 / T580 / T490 / T480s / T480 / P72 / P71 / P51s / P51 / P1 / L580 / L480 / L380 Yoga / L380 / E585 / E485 / Yoga 11e / 14s / 13s
 • İdeapad Serisi
  700, 720s, 500s, 530s, 520s, 500, Z500, 520, 300, 330s, 100, 120s, 720, 520, 320, D330, S540, S540, S145, S145, S145, S145, L340, L340, L340, 320-15ikb, 320-15ast, 320-15isk, 320-15abr, 320-17ikb
 • Yoga Serisi
  C930 / 900 / 920 / 700 / 730 / 500 / 530 / 300 / 330
 • Lenovo Serisi
  V330 / V140 / V130
 • Legıon Serisi
  Y730 / Y730 / Y530 / Y520

Dex Bilgisayar

 • lenovo ankara servis (1)
 • lenovo ideapad 320 pili şarj olmuyor (1)
 • lenovo kurtarmaya nasıl başlanır (1)
 • lenovo tamir ankara (1)