Hp Laptop Tamiri Ankara

Hp Laptop Tamiri Ankara

HP Laptop Tamiri Ankara ve Hp Notebook servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Hp marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Özel Hp laptop Servisi olarak tüm Hp modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Hp Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Hp Dizüstü Bilgisayarlarda meydana gelebilecek bazı arıza türleri:

 • Hp laptoplarda ekran kırılması Sorunları
 • Hp laptop adaptör tamiri ve satışı
 • Hp laptop klavye değişimi
 • Hp laptop ram değişimi
 • Hp laptop kasa kırılması tamiri ve yeni kasa temini
 • Hp laptop menteşe kılması ve menteşe satışı
 • Hp laptop ekran kartı arızası
 • Hp laptop harddisk değişimi
 • Hp laptop virüs temizleme
 • Hp laptop usb port tamiri
 • Hp laptop power soketi tamiri
 • Hp laptop kulaklık soketi tamiri
 • Hp laptop mavi ekran arızalı
 • Hp Laptop Chip değişimi

Hp Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Hp laptop ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Hp Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Hp marka notebook cihazınızın değiştirilmiş olan arızalı ekranı firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır Bu garanti kullanıcı hatası dışında oluşan sorunları kapsar. Laptop’unuzun değiştirilen ekranları kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A kalite muadil ekran takılmaktadır. Lcd Paneller Ortala 30 dk içerisinde değiştirilmektedir. Stok duruma göre bu süre uzayabilir.

30 DK’da Ekran Değişimi

Hp Marka Arızalı yada Kırık olan lcd ekranınızı servisimizde beklerken 30 dk içerisinde değişimi yaparak ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ankara dışından gelen cihazların da aynı sürede lcd erkan değişimi yaparak aynı gün tekrar kargoya veriyoruz.

HP Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi Fiyatları

Hp marka laptoplarda kullanıma bağlı yada kullanıcı hatasından kaynaklı cihazda görüntü gitmesi, görüntüde renkli çizgiler gibi sorunlarda cihazın ekran kartı chipde sorun oluşmaktadır. Hp Laptop tamiri ve servisimizde anakart üzerinden bulunan ekran kartı chiplerinin değişim işlemleri firmamız garantisi altında yapılmaktadır. Anakart üzerinden gölümü olan ( Nvidia, AMD, İntel ) ekran kartı chipleri genel olarak stoklarımızda mevcuttur.

HP Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları ? ( 1 Saatte Klavye Değişimi)

Hp laptoplar da genel olarak kullanıcılardan kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Hp laptopların tüm modellerinin klavyeleri teknik servisimizde mevcuttur ve 1 saat içerisinde arızalı klavye yenisi ile değiştirilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilmektedir.

Hp Notebook Menteşe Değişimi ve Laptop Menteşe Tamir Fiyatları

Bu tür dizüstü notebook cihazlarda sıklıkla karşılaşılan menteşe kırılma sorunlarını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Menteşeler cihazın yoğun kullanımdan kolayı kırılmaktadır. Menteşeler kırılma esnasın da büyük oranla menteşe yuvalarını da kırar ve kasa hasara neden olur bu tür sorunları hepsini teknik servimizde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hp Laptop Kasa Tamiri ve Notebook Kasa Değişimi Fiyatları

Hp marka laptopların genel sorunları arasında kasa kırılması en başta gelmektedir. Kullanıcı hatası olarak görülen bu sorun aslına menteşe vida yataklarının zayıf olmasından kaynaklanır. Vida yataklarının kırılması sonucunda lcd panel sorunu görülür. Teknik servisimizde Hp Laptop Kasa Tamiri hizmetini vermekteyiz.

Laptop Batarya (Pil) Değişimi

HP Laptop modellerinin batarya pil değişim işlemlerini uygun fiyatlara yapmaktayız. Stoklarımızda bir çok modelin bataryası mevcuttur. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak Orjinal veya Muadil A Kalite bataryalar temin edilmektedir.

Hp Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Ankara’da Özel HP Servisi olarak tüm laptop modellerinin adaptörleri stoklarımızda mevcuttur. Orjinal adaptörlerde kablo sorunları tamir edilmektedir.

Hp Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Hp marka Laptopların kullanıcı hatasına bağlı olarak şarj soketleri kırılmaktadır. Servisimizde bu tür sorunları kısa sürede tamir ederek kullanıcıların zaman kaybını önlemekteyiz. Arızalı şarj soketi değişimi için teknik servisimiz ile iletişime geçerek zaman fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hp laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Kullanıcıların genel olarak yeni aldıkları cihazlarda normal Hdd disk bulunmaktadır. Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Hp Marka Laptop Modelleri;