Dell Notebook – laptop Tamiri Ankara Dex Servis Garantili

Dell Notebook – laptop Tamiri Ankara Dex Servis Garantili

Dell Notebook ve Laptopların Teknik Servisimizde Tüm Modellerine Teknik Destek Verilmektedir. Dell Laptopların tamir ve bakım işlemlerini teknik servisimizde konusunda uzman personellerimiz ile yapmaktayız. Cihazınız da oluşan sorunları aynı gün çözüme ulaştırarak sizlere iş ve zaman kaybını önlemenize yardımcı oluyoruz. Dell marka laptopların tüm yedek parçaları servisimizde mevcuttur. Aynı gün içerisinde cihazınızın tüm sorunlarını gidererek ve bakımları yaparak sizlere çalışır durumda teslim ediyoruz.

Dell marka laptopların genel sorunları kullanıcı hatasına bağlı olarak Lcd Ekran Kırılması, Şarj soketi arızası, batarya sorunu, klavye arızası, İşlemci – Ram gibi ve yüksek voltaj kaynaklı anakart arızalı genel dell laptop sorunları arasında yer almaktadır. Bu tür sorunlarınızı teknik servisimizde aynı gün içerisinde giderebilirsiniz.

Garantili Ankara Dell Servisleri Hakkında Detaylı Bilgilerimiz

Ankara da bulunan Garantili Dell Laptop Servisleri hakkında detaylı bilgiler vermek için lütfen dell resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ankara’da Resmi Dell servisi mevcuttur. Firma olarak Ankara Kızılay’da bulunan firmamız sadece Garanti süresi son bulmuş yada kullanıcı hatasından servislerin garanti dışı bırakmış olduğu laptopların tamir onarım işlemlerini firmamız yapmaktadır. Firmamız Dell markasın ait tüm modellere Ücretli olarak Onarım hizmeti sunmaktadır. Servisimiz ile iletişim kurarak Arızalı Dell laptoplarınızın Ekonomik Fiyatlara Tamir Edilmesini ve Kalıcı Çözümler üretilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızda Kullanılan Ürünler Orjinal ve Faturalı Ürünlerdir.

Dell Laptop Servis Ücretleri ve Tamir Fiyatları Nelerdir ?

Dell Laptop Servis Fiyatları için öncelikle cihazın arıza tespiti yapılması gerekir. Ücretsiz Arıza tespiti yapılan dell laptopların arıza duruma göre fiyatları kullanıcı ile teklif usulünce paylaşılır ve onay alına cihazın onarım işlemi başlar. Tamir edilen cihaz tüm testleri yapılarak kullanıcı/firmaya teslim edilir. Ortalama Dell Laptop Tamir Fiyatlarımız 250 TL den başlar arıza duruma göre fiyatlarda değişiklik olur.

Ankara Dell Teknik Servisi olarak tüm Dell modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Dell Laptop Ekran Değişimi ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Dell marka laptopların tüm modellerinde ekran değişimi işlemleri yapılmaktadır. Dell Laptop Ekran Değişimi Servisimizde değişim yapılan tüm ekranlara firma olarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Teknik servisimize ulaşarak cihaz marka model ve lcd panel özelliklerini belirterek net fiyatları alabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşamıyorsanız eğer cihazı teknik servisimize getirerek bu bilgileri ücretsiz şekilde sizinle paylaşırız ve fiyat veririz. Onay verilen cihazların lcd panelleri ortalama 1 saat içerisinde değiştirilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

Dell Notebook Anakart (Bga) Tamiri

Dell Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Ankara Dell Servisi olarak ekran kartı arızalarını aynı gün tespitleri yapılarak kullanıcıya sorun ve maliyet bildirimi yapmaktayız. Dell Ekran kartı değişimi işlemleri ve ekran kartı tamiri işlemlerini yaparak ve cihazın tüm testleri yaparak çalışır durumda kullanıcıya teslim ediyoruz. Firmamız değişim yapılarak dell ekran kartlarının garantisi mevcuttur.

Dell Notebook İnverter Tamiri

Dell Marka Laptop Menteşe Değişimi ve Tamir Fiyatları

Bu model laptopların genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı menteşeleri sıklıkla kırılmaktadır. Menteşeler fazla zorlama sebebiyle vida yataklarına kırabilir bu sebeple notebook kasasında tamir işlemi gerektirebilir. Dex Bilgisayar teknik servisinde dell notebook cihazlarınızın orjinal ve sıfır menteşe değişimi, menteşe tamiri ve kasanızda oluşan kırıkların tamirini yaptırabilirsiniz. Servisimiz bu işlemi ortalama 1 gün içerisinde yapmaktadır.

Dell Notebook / Laptop Klavye Değişimi ve Fiyatları

Ankara Dell Laptop servisi olarak tüm modellerde klavye değişimi teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Laptop’unuz klavyesi kullanıcı hatası kaynaklı arızalanabilir yada sıvı temasına maruz kalabilir. Dell marka cihazların tüm modellerinin klavyeleri stoklarımızda mevcuttur. Stok durumumuza göre aynı gün içerisinde arızalı klavyenizi yenisi ile değiştirip tüm testleri yaparak teslim ediyoruz.

Dell Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Ankara Dell Notebook servisi olarak batarya kullanımlarızın daha uzun ömürlü olması için sürekli sök tak yapmaktansa cihazı bataryasını doldurup kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede daha uzun ömürlü batarya kullanmış olursunuz. Ankara Garantili Dell Servisimizde tüm modeller için sürekli olarak batarya stoklarımızda mevcuttur.

Dell Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Garantili Dell Servisimizde tüm modeller için stoklarımızda adaptör bulunmaktadır. Orjinal ve Muadil olarak adaptör satışı yapmaktayız. Ayrıca daha ekonomik olmasını isterseniz Arızalı Orjinal adaptörünüzü tamir ederek tekrar kullanmanızı sağlayabiliriz.

Dell Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Ankara Kızılay da bulunan dell laptop servisimiz de arızalanan şarj soketlerinizin değişim ve tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Tüm modellerin şarj soketleri stoklarımız da mevcuttur aynı gün çalışır durumda cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Dell Değişimi Ssd Disk Upgrade İşlemleri

Dell Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Dell Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme

Dell Notebook Bakım hizmetimizde Fan Değişimi, Termal Macun Yenileme ve Fan Tamiri konularında Ankara Meşrutiyet Mahallesinde bulunan servisimizde destek vermekteyiz. Dell marka laptoplarda genel olarak ısınma sorunu yada fan üzerinden gelen sesler kullanıcıların cihaz kullanımda sorunlar yaşatmaktadır. Kullanıcıların bu konudaki şikayetleri üzerinde firmamıza başvuru yaparak çözüm bulabilirler. Kullanıcıların google aramalarında yaptığı Dell Laptop fan değişimi fiyat, Dell Laptop fan Tamiri, Dell Laptop fan Arızası nasıl anlaşılır, Notebook fan temizleme gibi aramalarda kullanıcılara bu tür konularda destek vermekteyiz. Ankara Dell Laptop Servisi olarak bünyemizde çalışan teknik personellerimiz ile Dell Laptop Fan Değişimi fiyatı veya Dell Laptop Termal Macun Yenileme fiyatı 2024 gibi sorunlarınıza destek vermekteyiz.

Dell Marka Notebook Cihazların Tamir ve Bakım Yaptığımız Modelleri
Dell Latitude L3180-C644P, Dell Latitude L3180-P124P Dell Vostro 15 3568, DELL XPS 15 9560, Dell Inspiron 15 3567, Dell XPS 13 9360, Dell Inspiron 15 3567, Dell XPS13 9360, Dell XPS13, Dell 13 7370, Dell XPS 13 9360, Dell Latitude 3480, Dell Inspiron 7577, Dell Inspiron 5570, Dell Inspiron 3576, Dell Latitude 5480 , Dell Inspiron Dell 5379, Dell Latitude 3480, Dell Latitude 5480, Dell Latitude 3380, Dell Latitude 3380, Dell Latitude 3580, Dell Latitude 3480

Dex Bilgisayar

  • Dell Ankara servis (1)
  • dell dizüstü bilgisayar hata kodları (1)
  • dell servis ankara (1)