Dell Notebook ve Laptop Ekran Değişimi | Servisi

Dell Notebook ve Laptop Ekran Değişimi | Servisi

Dell Laptop & Notebook Ekran Değişimi / Tamiri / Uygun Fiyat – 1 Yıl Garanti

Dex Bilişim Dell Notebook Teknik Servisinde dell marka notebook ve laptoplarınızın kırılan ekranlarını değişim yaptırabilirsiniz servisimize gelen cihazların ürün temini ve stok durumuna göre ortalama 1 saat içerisinde ekranı değiştirilip tüm testleri yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Dell Notebook Cihazlarda ekran kırılması garanti kapsamı dışında kalır servisimizde garanti süresi dolmuş yada kullanıcı hatasından dolayı ekranı kırılmış olan cihazlarınıza teknik destek ve yedek parça temini yapılmaktadır.

Dex Bilgisayarda Değişim Yaptırdığınız dell Marka notebooklarda 1 yıl (Kullanıcı Hatası Hariç) Garanti Verilmektedir. Servis Formları üzerinden cihazınızın garantisini takip edebilirsiniz.

Dell Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Dell notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Dell Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz.

1 Saat’te Ekran Değişimi
Ekranı kırılmış olan Sony marka cihazınızın ekran değişimi işlemini stok durumu ve parça temini duruma göre 1 saat gibi kısa sürede yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır Nasıl Anlaşılır ?
Dell Marka Laptop ve Notebook ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar A Kalite ürünlerdir. Herhangi Piksel Hatasında Birebir Değişimi Yapılmaktadır.

Notebook Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?
Dell Marka laptop ve Notebook ekran tamiri veya değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl süreyle garantisi başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı özellikleri taşımaktadır. Değişim olan ekran da sorun yaşarsanız birebir değişimi yapılmaktadır.

Dex Bilgisayar

  • dell ekran değişimi ne kadar (1)
  • Dell laptop ekran cami fiyatlari (1)