Hometech Alfa 10MB Dokunmatik

Hometech Alfa 10MB Dokunmatik

Hometech Alfa 10MB Dokunmatik Ön Cam Değişimi Konusunda teknik servisimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ankara Hometech Tablet Tamiri konusunda teknik servisimizde Alfa 10 MB dokunmatik ön cam değişimi hizmetini firmamız bünyesinde garanti verilerek yapılmaktadır. Hometech markasının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Alfa 10mb tablet birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Alfa tablet dokunmatik satışı ve dokunmatik değişimi konusunda uzman teknik personellerimiz ile yapılmaktadır. Teknik servisimizde Satışı yapılan Alfa 10MB dokunmatik ürünleri için montaj hizmetimiz vardır. Servisimizde montajsız satış sapılamamaktadır. Dokunmatik kırık ön cam kırık olan ürünlerinizi Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimize getirerek yada şehir dışından anlaşmalı kargo ile gönderim yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

Hometech Alfa 10MB Dokunmatik Ön Cam Değişimi için farklı modeller ve farklı soket yapıları mevcuttur. Net bilgi için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Alfa 10mb dokunmatik sorunları tarafından garanti kapsamına girmez maalesef kullanıcı hatası olarak yüksek fiyatlar talep edilmektedir. Teknik servisimizde uygun fiyatlara alfa 10 mb dokunmatik değişimi ön cam değişimi işlemlerini kısa süre içerisinde yapmaktayız.

Hometech Alfa 10MB Tablet Dokunmatik Değişimi Hakkında Detaylı Bilgi Ve Uygun Fiyat, Tedarik Bilgisi İçin Lütfen 0312 419 41 33 Numaralı Telefondan Veya 0 532 234 51 13 Numaralı Whatsapp Hattından 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Dex Bilgisayar Servisinde Tamir Edilen Hometech Marka Cihazların Yedek Parçalarına 6 Ay GARANTİ Vermektedir.

Teknik Servisimiz ile İletişime Geçerek En Uygun Yedek Parça Fiyatlarını Alabilirsiniz.

Montaj Yapılan Hometech ALFA 10MB Dokunmatik 1. Kalite Üründür.

  • Hometech Alfa 10MB Dokunmatik Değişimi | Siyah ve Beyaz
  • Hometech Alfa 10MB Lcd Ekran Değişimi
  • Hometech Alfa 10MB Anakart Tamiri
  • Hometech Alfa 10MB Batarya Değişimi

Dex Bilgisayar

  • https://www dexbilisim com/bilgisayar/tablet (1)