HP Laptop Kasa Tamiri – Değişimi | Garantili Notebook Kasa Tamir Fiyatları

HP Laptop Kasa Tamiri – Değişimi | Garantili Notebook Kasa Tamir Fiyatları

Hp marka laptopların tüm modellerinde Kasa Tamiri ve Kasa Değişimi için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Hp Laptop Kasa tamiri kırılması sonucunda cihazın panel bölümü açılıp kapanmaz ve dikkat edilmezse eğer cihazın lcd paneli de kırılabilir bu tür sorunlarınızda kasa tamiri yaptırmak yada kasa değişimi yaptırmalısınız. Hp Laptop kasa kırılması sorunu laptoplarda bulunan menteşelerin vida yataklarının kılmasından kaynaklanır ve menteşe sistemi düzgün çalışmadığı için cihazı sağlıklı kullanamazsınız. Hp Laptop Tamiri konusunda tüm modellere teknik destek hizmetimiz vardır.

HP Laptop Kasa Tamir Süresi Nedir ?

Ankara Hp Notebook servisi olarak laptoplarda Kasa Tamiri ve Kasa Değişimi işlemlerini firmamız bünyesinde garanti alarak yaptırabilirsiniz. Hp marka laptoplarda kasa kırılma sorunu menteşelerin vida yataklarının kırılmasından kaynaklanır. Vida yatakları kırılması durumda lcd cover bölümü düzgün açılıp kapanmadığı için cihazda farklı sorunlar meydana gelmektedir. Hp Kasa Tamiri işlemleri ortalama 6 – 8 saat arasında sürmektedir. Ankara Kızılay’da bulunan servisimiz ile iletişime geçerek cihazın arızası ve marka – modelini bildirerek Kasa Tamiri yada Kasa Değişimi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garantili Hp Laptop Kasa Tamiri

Hp notebook serisinde tamir edilen tüm cihazlara firmamız bünyesinde parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Kasa tamirinde sonrasında oluşacak sorunlarda firmamızın desteği vardır. Kasa tamiri işleminde kullanılan kimyasal sayesinde cihaz orjinaline yakın duruma gelmektedir. Kasa tamiri işlemi parça değişiminden daha uygun olduğu için kullanıcılar daha çok tercih etmektedir.

Hp Laptop Kasa Tamir Fiyatı Ne Kadar

Hp makra laptopların kasa tamiri fiyatı için servisimizden lütfen bilgi alınız. Bazı modellerde kasa tamiri mümkün olmayabilir. Hp kasa tamiri için Servisimiz ziyaret ederek detaylıca bilgiler alabilirsiniz