Kızılay Bilgisayar Teknik Servisinde Güvenceli Servis

Kızılay Bilgisayar Teknik Servisinde Güvenceli Servis

Dex bilgisayar yaklaşık 10 yıldır Kızılay ve civarına yerinde servis hizmetini bilfiil sürdürmektedir. Çankaya’nın tüm noktalarına uzman bilgisayar teknik personeli ile hizmet vermekteyiz. Kızılay bilgisayar servisimizde tüm ürünler için teknik destek hizmeti vermekte olup kullanıcıların tüm arızalarına yerinde servis vermekteyiz. Kızılay Bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için Kızılay meşrutiyet caddesinde bulunan ofisimizi hafta içerisinde mesai saatleri arasında ziyaret ederek teknik konularda bilgiler alabilirsiniz.

Kızılay Bilgisayar Servisi ve Teknik Servis Ücretleri Hakkında Bilgiler

Kızılay bilgisayar özel teknik servis olarak firmamız bünyesinde tüm bilgisayar elektronik ürünler için tamir ve teknik servis imkanımız mevcuttur. Servis fiyatlarımız için öncelikle arızalı ürünlerinizi onarım merkezimize getirmeniz yada servisimizden yerinde onarım hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz yapılan arıza tespit sonrasında sizlere net fiyat bilgileri verebiliriz.

Arızalanan Yazıcı – Notebook – Bilgisayar – Monitör – Plotter Yerinde  Servis Kapsamına Girmektedir.

Kızılay Mahallesinde bulunan, Konur Sokak – Meşrutiyet caddesi – Selanik Caddesi – Ziya Gökalp – Atatürk Bulvarı – İzmir Caddesi – GMK Bulvarı -Yüksel Caddesine Uzman Teknisyenlerimiz Tarafından Hızlı Bir Şekilde Güvenceli Tamir Hizmeti Verilmektedir.

Dex Bilgisayar

  • kızılay aktif bilgisayar teknık servis yorumlar (1)
  • kızılay bilgisayar tamircisi (1)