Ostim Yazıcı Tamiri ve Bakımı | Yerinde Teknik Servis Ankara Garantili Bakım

Ostim Yazıcı Tamiri ve Bakımı | Yerinde Teknik Servis Ankara Garantili Bakım

Ankara Ostim bölgesinde yerinde teknik servis hizmetini dex bilişim olarak uzun yılladır sürdürmekteyiz. Ostim bölgesinde kurumsal firmaların yerinde teknik servis hizmet taleplerini aynı gün karşılayarak konusunda uzman personelimiz adrese giderek cihaz onarım bakım hizmetini sunar. Cihazınızın sorunları adresinizde tamir edilemezse eğer cihazı Teslim Tutanağı ile alınıp teknik servisimizde tamir ve bakım işlemleri yapılarak tekrardan firmaya tüm testleri yapılarak çalışır durumda teslim edilir. Firmamızın tamir ettiği tüm cihazlarda kullanılan yedek parçaları orijinaldir kullanıcı isteğine bağlı olarak A Kalite muadil yedek parçalarda kullanılabilir.

Dex Bilişim Ostim Sanayi Bölgesindeki Tamir ve Bakım Yaptığı Tüm Cihazlara 6 AY GARANTİ vermektedir.

Ostim Sanayi Bölgesinde Kullanmış Olduğunuz Yazıcılar İçin Orijinal – Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal firmaların genel olarak ofislerinde birden fazla yazıcı ve baskı makineleri mevcuttur. Kurumsal Kobi ve Kurumlara, Kurumsal Bakım Anlaşması Yaparak Düzenli olarak cihazların bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Bakım anlaşması firmalara cihazlarının daha uzun ömürlü kullanmalarını sağlamaktadır. Düzenli bakım yapılan cihazların daha az arıza açması ve çoğu zaman arıza açmadan önce bakım esnasında bu durum fark edilir ve onarımı gerçekleşir Bu durum firmalara zaman ve iş kaybını önlemektedir. Maaliyet açısından daha uygun fiyatlara tamir edilebilmektedir.

Ostim Bölgesinde Tamir ve Bakım Yaptığımız Yazıcı (Printer) Modelleri;

HP, Canon, Epson, Xerox, Samsung, Brother, OKI