Packard Bell Notebook Tamiri ve Ekran Değişimi Ankara Servisi

Packard Bell Notebook Tamiri ve Ekran Değişimi Ankara Servisi

Ankara Packard Bell Notebook ve laptop servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Packard Bell marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Packard Bell Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Packard Bell Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Packard Bell notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Packard Bell Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Packard Bell Marka laptopların kullanıcı isteğine bağlı olarak Orjinal yada A Kalite ekran temini yapılmaktadır. Takılan Lcd ekranların firmamız tarafından garantisi mevcuttur. Lcd ekranları stok duruma göre 30 dk içerisinde değiştirerek ve tüm testlerini yaparak kullanıcıya teslim ediyoruz.

30 DK’da Ekran Değişimi

Packard Bell Marka Arızalı yada Kırık olan lcd ekranınızı servisimizde beklerken 30 dk içerisinde değişimi yaparak ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ankara dışından gelen cihazların da aynı sürede lcd erkan değişimi yaparak aynı gün tekrar kargoya veriyoruz.

Packard Bell Laptopların Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları

Packard Bell Marka Laptop ve Notebook tüm modellerinin klavyeleri servisimizde mevcuttur. ortalama 1 sat içerisinde arızalı klavyenizi yenisi ile değiştiriyoruz. Klavyeler genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı sıvı teması yada darbe sonucu arızalanmaktadır.

Packard Bell Laptopların Menteşe Değişimi, Tamiri ve Kasa Tamiri İşlemleri

Packard Bell laptopların sıklıkla görülen sorunların başında menteşelerin kırılmasıdır. Menteşeler fazla zorlanması sebebiyle kırılır ve kasa da hasara neden olur.  Ankara Packard Bell teknik servisimizde Menteşe Değişimi ve Tamiri, Kasa Tamiri işlemlerini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Packard Bell Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Packard Bell Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Packard Bell Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Packard Bell laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Kullanıcıların genel olarak yeni aldıkları cihazlarda normal Hdd disk bulunmaktadır. Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Dex Bilgisayar

  • Kayseri packard bell servis (1)
  • Packard bell üst kasa değişim fıyatı (1)