Samsung Notebook Tamiri ve Laptop Servisi Kızılay – Ankara Dex Garantili Servis

Samsung Notebook Tamiri ve Laptop Servisi Kızılay – Ankara Dex Garantili Servis

Ankara Kızılay da bulunan Samsung laptop ve notebook servisimizde uzun yılladır konusunda uzman personeller ile teknik destek hizmetini sunmaktayız. Samsung Laptopların Lcd ekran değişimi, Anakart Tamiri, Kasa Değişimi, Menteşe Tamiri ve Değişimi, Klavye Değişimi gibi tüm sorunlarına teknik destek vermekteyiz. Garanti süresi dolmuş yada kullanıcı hatasından dolayı garanti dışı kalan tüm ürünlere tamir ve bakım işlemlerini firmamız garantisi altında yaparak ve tüm testlerini yaparak kullanıcıya teslim ediyoruz. Teknik servisimizde Samsung marka cihazların tüm modellerinde yedek parça stoklarımızda mevcuttur. Servisimize gelen cihazları sorunlarına göre 3 iç günü içerisinde teslim ediyoruz. Teknik Servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti yapılmaktadır. 

Samsung Laptop Ekran Değişimi ( 30 Dk Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Samsung marka notebook cihazların tüm modellerinde ekran değişimi işlemleri teknik servisimizde stok duruma göre ortalama 30 dk içerisin de yaptırabilirsiniz. Teknik servisimizi arayarak cihazınızın tam marka model ve Lcd panel pin sayısını söyleyerek net fiyatlara ulaşabilirsiniz. Eğer laptopunuzun lcd panel modeline ulaşamıyorsanız cihazı servisimize getirerek kırık lcd paneli ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kırık panel yerinden sökülerek pin sayısına ulaşılır ve kullanıcıya lcd panel fiyatı verilir. Servisimize gelen ekranı kırık samsung marka laptopları konusunda uzman personelimiz tarafından özenle sökülerek yeni lcd ekran takılmaktadır.

Samsung Notebook Anakart (Bga) Tamiri

Samsung Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Samsung laptoplarda bu sorun bazı modellerinde sıklıkla görülür. Kullanmış olduğunuz cihazda görüntü gelmiyor yada oyun oynarken kendisini kapatıyorsa büyük ihtimalle ekran chipsetiniz arızalanmıştır ve değişmesi gerekmektedir. Ekran chipsetleri yeni nesil cihazlarda yüksek maaliyetler çıkarmaktadır.

Samsung Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Samsung Notebook Cihazların bazı modellerin de Menteşe Kırılması görülmektedir. Kullanım şekline bağlı olarak bu sorun sıklıkla görülür Menteşe kırılma esnasında kasa da menteşe ayaklarına zarar verir ve kasanın tamir edilmesi yada yeni laptop kasasının alınması gerekiyor aksi durumda yeni menteşeleri takamazsınız. Bu tür sorunlarınızı Menteşe Tamiri, Kasa Tamiri ve Yeni Kasa Temini hizmetlerini teknik servisimizde destek alarak yaptırabilirsiniz.

Samsung Notebook İnverter Tamiri

Samsung Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Samsung Notebook Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Notebook cihazların yoğun kullanımından dolayı yada kullanıcı hatasından kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Bu tür sorunlar garanti kapsamına girmez. Servisimizde ortalama 1 saat içerisinde arızalı klavyenizi değiştirebilirsiniz.

Samsung Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

laptopların genel olarka adaptörleri arızalanır eğer Orjinal bir adaptör kullanıyorsanız ve arızalandıysa tamir ettirmenizi öneririz. Teknik servisimizde uygun fiyatlara adaptör tamiri yaptırabilirsiniz. Samsung Marka Laptopların tüm modellerinin Orjinal ve Muadil Adaptörleri vardır.

Samsung Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Samsung laptopların genel sorunları arasında Şarj soketi arızası sıklıkla görülmektedir bu sorun kullanıcı hatası olarak görülür ve GARANTİ kapsamına girmez teknik servisimizde uygun fiyatlara şarj soketi değişimi yada soket tamir işlemleri yapımaktadır.

Samsung Değişimi Ssd Disk Upgrade İşlemleri

Samsung Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Tamir ve Bakım Yaptığımız Samsung Marka Notebook Modelleri