Samsung Laptop ve Notebook Ekran Değişimi | Ankara

Samsung Laptop ve Notebook Ekran Değişimi | Ankara

Samsung Laptop & Notebook Ekran Değişimi/ Tamiri – 1 Yıl Garanti

Samsung Marka laptop ve notebook cihazlarınızın ekranlarını dex bilişim de 1 yıl garantili olarak değiştirebilirsiniz. Servisimize gelen Samsung marka cihazların ortalama 1 saat içerisinde ekranlarını değiştirip tüm testlerini yaparak müşterimize teslim ediyoruz. Takılan ürünlerin garantisi kullanıcı hatası olmadığı sürece 1 yıl içerisinde herhangi bir şekilde takılan yedek parça da sorun çıkarsa servisimizde birebir değişimi yapılmaktadır.

Samsung Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Samsung notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Samsung Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz.+

1 Saat’te Ekran Değişimi
Ekranı kırılmış olan Samsung marka cihazınızın ekran değişimi işlemini stok durumu ve parça temini duruma göre 1 saat gibi kısa sürede yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır Nasıl Anlaşılır ?
Samsung Marka Laptop ve Notebook ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar A Kalite ürünlerdir. Herhangi Piksel Hatasında Birebir Değişimi Yapılmaktadır.

Dex Bilgisayar

  • samsung laptop ekran camı fiyatları (1)