Canon Fotokopi Tamiri – Garantili Teknik Servis Hizmeti ve Bakımı Ankara

Canon Fotokopi Tamiri – Garantili Teknik Servis Hizmeti ve Bakımı Ankara

Ankara Canon Fotokopi Servisi olarak tüm fotokopi cihazlarının tamir ve bakım hizmetini sunan firmamız uzun yıllardır deneyimli personeli ile kullanıcı firmalara destek vermektedir. Canon Fotokopi tamir işlemlerini Uzman Teknik Personelimiz tarafında yapılmaktadır. Servisimize gelen cihazların ücretiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı / firmaya teklif usulu sunularak onay alınır ve tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir. Ankara Kızılay’daki teknik servisimizde Kobi ve Kurumlarda kullanılan Canon marka fotokopi cihazları için yerinde bakım ve onarım işlemleri için firmamızla telefonla irtibata geçerek konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Kurumsal Firmaların yoğun olarak kullandığı Canon Fotokopi cihazlarında kurumsal bakım anlaşması yapılarak düzenli olarak bakım işlemlerini yapılmaktadır. Düzenli bakımı yapılan cihazların sürekli çalışır durumda olması kurumsal firmaların iş ve zaman kaybını önlemesine yardımcı olur. Kurumsal Kobi ve Şirketler için bakım anlaşması yapmak için 0 312 419 41 33 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Dex Bilişim Olarak Canon Marka Fotokopi Cihazlarının Tamir ve Bakımında Kullanılan yedek parçalara 6 Ay işçilik ve parça GARANTİSİ veriyoruz.

Müşterilerimize yerinde teknik servis hizmeti ile Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize Telefon (0 312 419 41 33) ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Canon Fotokopi Makinelerinin Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar
Üretkenliği en yüksek düzeye taşımak üzere tasarlanan çok fonksiyonlu cihazlarımız baskı, tarama, fotokopi ve faks işlemlerinizi kolaylaştırır

Hepsi bir arada Renkli Ofis Yazıcıları
Hepsi Bir Arada Siyah Beyaz Ofis Yazıcıları