Hitachi Projeksiyon Tamiri – Servisi Ankara Garantili Lamba Değişimi

Hitachi Projeksiyon Tamiri – Servisi Ankara Garantili Lamba Değişimi

Ankara Kızılayda Bulunan Teknik Servisimizde Hitachi marka projeksiyon cihazlarının tamir ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Hitachi Projeksiyon Cihazlarının genel olarak lamba ömürlerinin dolması yada anakartların da oluşan elektronik arızalı sıklıkla görülmektedir. Konusunda uzman teknik ekibimizle servisimize gelen Hitachi Projeksiyon cihazlarının tamir işlemlerini yapmaktayız. Servisimizde Hitachi Projeksiyon cihazlarının tüm yedek parçaları mevcuttur. Stok duruma göre aynı gün içerisinde arızalı projeksiyon cihazınızı tamir ederek ve tüm testlerini yaparak kullanıcı firmaya teslim ediyoruz. Kobi ve Kurumlara Projeksiyon Tamiri ve Bakımı konusunda Yerinde Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Ankara Hitachi projeksiyon servisi olarak, projeksiyon cihazlarınızı ücretsiz check-up hizmeti vermekteyiz. Bu sayede ileride projeksiyon cihazınız da oluşabilecek hasarlara karşı sizi uyararak işlerinizde aksaklık yaşamamanızı sağlıyoruz.

Teknik Servisimizde Tamir ve Bakım Yaptığımız Modeller

Hitachi CP – WU5500 WUXGA
Hitachi Cp – Ex252N
Hitachi CP – DX301 3000 Ansilümen
Hitachi CP – EX302N
Hitachi CP – X2530WN
Hitachi CP – EW250N
Hitachi CP – WU8461
Hitachi CP – X5022WN