İpad 4 Dokunmatik Ekran ve Ön Cam Değişim Fiyatları | Dex Servis Garantili

İpad 4 Dokunmatik Ekran ve Ön Cam Değişim Fiyatları | Dex Servis Garantili

İpad 4 Tabletlerin servisimizde Dokunmatik Değişimi hizmetini firmamız bünyesinde konusunda uzman personellerimiz ile değişim yapmaktayız.;
İpad’in ekranı kırıldıktan sonra eğer görüntü gelmiyorsa, görüntü de renk kayması yada renkli çizgiler varsa cihazın iç ekranı yani LCD ekranı da kırılmıştır, bu tür sorunlarınız yoksa cihazda sadece dokunmatik değişimi yapmak yeterli olacaktır. Aksi durumda ise komple ekran ve dokunmatik değişimi yapılması gerekir. İpad 4 Ekran ve Dokunmatik Değişimi hizmetini uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından değişimi yapılarak ve tüm testleri yapılmış şekilde hazırlanmaktadır. Dokunmatik ve Ekran değişimin da kesinlikle bilgileriniz silinmez, Dokunmatik hassasiyetin de sorun yaşamazsınız, ekran parlaklığında herhangi bir sorun olmaz ve cihazın performansında herhangi bir değişimi yaşamazsınız.

İpad 4 Dokunmatik değişimi sonrasında cihazın tüm testleri teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu testlerin sonucunda cihazı sizinde test ederek teslim almanız sağlanır. Firmamız tarafından Teknik Servis Tutanağı ile teslim edilen cihaza DEX BİLİŞİM tarafından 6 AY süreyle garanti verilmektedir. Garanti Süresi içerisinde

İpad 4 Ekran Değişimi ve Fiyatları Nelerdir.

İpad 4 dokunmatik kırıldı, lcd ekran da görüntü yok, ekran da renkli yatay – dikey çizgiler var yada dokunmatik bazı alanlar çalışmıyor mu ? Tabletinizde bu tür sorunlar varsa eğer dokunmatik değişimi yada komple ekran set olarak değişmesi gerekmektedir. Cihazınızın Teknik servisimize geldiği zaman ortalama 1 ile 3 saat arasında arızalı olan parçalar değiştirilerek ve testleri yapılarak teslim edilmektedir. İpad 4 Dokunmatik Değişimi yaptırmak istediğiniz zaman cihazının Dokunmatik sorunu mu yoksa ekran sorunu var bunu net olarak bildirmeniz yada servisimize getirerek bilgi almanız gerekmektedir.

İpad 4 Model Kodları; A1458 – A1459 – A1460

Cihazınızın arka kapağında yazan model kodunu söyleyerek firmamızdan fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. İpad 4 Tabletlerin Tüm Sarf Malzemeleri servisimizde mevcuttur. Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi, Anakart Tamiri, Şarj Soketi Tamiri gibi tüm sorunlarınız için bizimle 0 312 419 41 33 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz. Servisimizde yapılan tüm işlemler Garanti Verilerek Yapılmaktadır.

Dex Bilgisayar

  • ankarada tablet tamiri yapan yerler (2)
  • malatya\da iç ekranı kırılmış huawei tablet kaç liraya yapılır (1)