İpad 7. Nesil Dokunmatik Değişimi A2197 – A2200 – A2198 Ön Cam Fiyatları | Dex Garantili Servisi

İpad 7. Nesil Dokunmatik Değişimi A2197 – A2200 – A2198 Ön Cam Fiyatları | Dex Garantili Servisi

Ankara ipad teknik servisi olarak İpad 7. Nesil A2197 – A2200 ve A2198 Tabletlerin servisimizde Dokunmatik Değişimi hizmetini firmamız bünyesinde konusunda uzman personellerimiz ile değişim yapmaktayız. İpad 7. Nesil Siyah ve Beyaz Dokunmatik Stoklarımızda mevcuttur ve aynı gün teslim edilmektedir. 1. Kalite Dokunmatik olup tüm testleri yapılarak montaj yapılmaktadır ve 6 Ay Hassasiyet Garantisi Verilmektedir.

İpad 7. Nesil Dokunmatik Değişim İşleminde Eski Home Tuşunun Kullanılması Gerekmektedir. Home Tuşunda Oluşabilecek Sorunlarda Home tuşunda bulunan parmak okuma özelliği iptal olabilir. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

İpad’in ekranı kırıldıktan sonra eğer görüntü gelmiyorsa, görüntü de renk kayması yada renkli çizgiler varsa cihazın iç ekranı yani LCD ekranı da kırılmıştır, bu tür sorunlarınız yoksa cihazda sadece dokunmatik değişimi yapmak yeterli olacaktır. Aksi durumda ise komple ekran ve dokunmatik değişimi yapılması gerekir. İpad 7 Ekran ve Dokunmatik Değişimi hizmetini uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından değişimi yapılarak ve tüm testleri yapılmış şekilde hazırlanmaktadır. Dokunmatik ve Ekran değişimin da kesinlikle bilgileriniz silinmez, Dokunmatik hassasiyetin de sorun yaşamazsınız, ekran parlaklığında herhangi bir sorun olmaz ve cihazın performansında herhangi bir değişimi yaşamazsınız.

İpad 7. Nesil A2197 – A2200 ve A2198 Dokunmatik değişimi sonrasında cihazın tüm testleri teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu testlerin sonucunda cihazı sizinde test ederek teslim almanız sağlanır. Firmamız tarafından Teknik Servis Tutanağı ile teslim edilen cihaza DEX BİLİŞİM tarafından 6 AY süreyle garanti verilmektedir. Garanti Süresi içerisinde

İpad 7. Nesil Ekran Değişimi ve Fiyatları Nelerdir.

İpad 7. Nesil dokunmatik kırıldı, lcd ekran da görüntü yok, ekran da renkli yatay – dikey çizgiler var yada dokunmatik bazı alanlar çalışmıyor mu ? Tabletinizde bu tür sorunlar varsa eğer dokunmatik değişimi yada komple ekran set olarak değişmesi gerekmektedir. Cihazınızın Teknik servisimize geldiği zaman ortalama 1 ile 3 saat arasında arızalı olan parçalar değiştirilerek ve testleri yapılarak teslim edilmektedir. İpad 7 Dokunmatik Değişimi yaptırmak istediğiniz zaman cihazının Dokunmatik sorunu mu yoksa ekran sorunu var bunu net olarak bildirmeniz yada servisimize getirerek bilgi almanız gerekmektedir.

İpad 7. Nesil Model Kodları; A2197 – A2200 – A2198

Cihazınızın arka kapağında yazan model kodunu söyleyerek firmamızdan fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. İpad 7. Nesil Tabletlerin Tüm Sarf Malzemeleri servisimizde mevcuttur. Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi, Anakart Tamiri, Şarj Soketi Tamiri gibi tüm sorunlarınız için bizimle 0 312 419 41 33 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz. Servisimizde yapılan tüm işlemler Garanti Verilerek Yapılmaktadır.