Lexmark Fotokopi Tamiri – Ankara Garantili Teknik Servis

Lexmark Fotokopi Tamiri – Ankara Garantili Teknik Servis

Ankara Lexmark Fotokopi Servisi olarak Kobi ve Kurumlara yerinden teknik servis hizmeti sunmaktayız. Lexmark Fotokopi Cihazlarını teknik servisimizde konusunda uzman personellerimiz ile tamir ve bakım hizmeti sunarak arızalı cihazlarınızı kısa sürede arızalarını gidererek teslim ediyoruz. Servisimize gelen Lexmark Fotokopi makinelerinin tüm testlerini yaparak çalışır durumda teslim ediyoruz.  Lexmark marka fotokopi cihazlarının tüm yedek parçaları teknik servisimizde mevcuttur stok duruma göre aynı gün tamir ve bakım işlemleri yapılarak teslim edilir.

Kurumsal Firmaların yoğun olarak kullandığı Lexmark Fotokopi cihazlarında kurumsal bakım anlaşması yapılarak düzenli olarak bakım işlemlerini yapılmaktadır. Düzenli bakımı yapılan cihazların sürekli çalışır durumda olması kurumsal firmaların iş ve zaman kaybını önlemesine yardımcı olur. Kurumsal Kobi ve Şirketler için bakım anlaşması yapmak için 0 312 419 41 33 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Dex Bilişim Olarak Lexmark Marka Fotokopi Cihazlarının Tamir ve Bakımında Kullanılan yedek parçalara 6 Ay işçilik ve parça GARANTİSİ veriyoruz.

Müşterilerimize yerinde teknik servis hizmeti ile Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize Telefon (0 312 419 41 33) ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lexmark Fotokopi Makinelerinin Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.