Toshiba Laptop Tamiri  ve Servisi Ankara / Lcd Ekran Değişimi | Garantili Servis

Toshiba Laptop Tamiri ve Servisi Ankara / Lcd Ekran Değişimi | Garantili Servis

Ankara Toshiba Laptop Tamiri ve Noteebok servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Toshiba marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Çankaya Toshiba Teknik Servisi olarak tüm Toshiba modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Toshiba Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Toshiba Garantili Özel Teknik Servisleri Hakkında Bilgiler

Ankara Toshiba Servisi nerededir sorunuza karşılık maalesef artık toshiba laptop üretimi bıraktığı için artık firma olarak onarım desteği vermemektedir. Toshiba Laptop Tamiri ve yedek parça temin konuların da bizim gibi konusunda uzman toshiba teknik servislerini tercih edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde toshiba markasına ait tüm alt modellerin yedek parça temin işlemleri yapılmaktadır. Özel Toshina Servisi Ankara olarak Çankaya Kızılay’da bulunan teknik servisimizde onarım ihtiyaç duyan tüm kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Toshiba Laptop Onarım Fiyatları ve Teknik Servis Ücretleri Nelerdir ?

Toshiba Notebook Onarım Fiyatları hakkında bilgi verebilmemiz için arızalı laptoplarınız teknik servisimize teslim ederek ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Arıza tespiti sonrasında arızalı cihazınızın detaylı bilgilerini ve onarım fiyatları hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaşabiliriz. Servisimiz toshiba markasına ait tüm modellerde tamir onarım ve teknik servis işlemleri yapılmaktadır.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Toshiba Laptop Ekran Değişimi ve Tamiri Fiyatları (30 dk Teslim 1 Yıl Garanti)


Toshiba laptop ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Toshiba Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Ekranı kılmış olan cihazlarınızın ekranlarını ortalama 1 saat içerisinde yenisi ile değiştiriyoruz stok duruma göre bu süre uzayabilmektedir. Servisimizde değişim yapılan lcd ekranların 1 yıl garantisi firma olarak vermekteyiz. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlarda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Lcd ekranlar kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A Kalite muadil olarak takılır ve fiyatlar bu seçeneklere göre değişmektedir.

Toshiba Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları ? ( 1 Saatte Klavye Değişimi)

Bu marka cihazlarda sıklıkla klavye arızalı görülmektedir.  Kullanıcı hatası kaynaklı yada klavyenin aşırı kullanımdan dolayı tuş takımlarında aşınmadan dolayı arızalanmaktadır. Teknik servisimizde tüm modellerin klavyeleri mevcuttur ve aynı gün teslim edilmektedir.

Toshiba Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatlar

Toshiba marka laptopların tüm modellerinde sürekli olarak menteşelerin kırılması sorunu yaşanmaktadır. Menteşeler genel olarak menteşe ayaklarından yani kasa bağlantılarından kırılır bu tür sorunlarda Laptop kasasının menteşe ayaklarının tamir edilmesi gerekmektedir aksi taktirde menteşeyi yerine oturmayacaktır. teknik servisimizde Menteşe Değişimi, Menteşe Tamiri ve Kasa Tamirat işlemleri yapılmaktadır.

Toshiba laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Toshiba laptopların üretildiği zamanlarda maalesef SSD diskler yoktu ve normal sata hdd ile son kullanıcılara teslim edilmişti, Günümüz teknolojisi ile SSD disklerin piyasaya gelmesiyle kullanıcıların bilgisayarlarında oluşan yavaşlığı ssd montajı yaparak ortadan kaldırmaktayız.
Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Toshiba Notebooklar da Batarya Değişimi ve Fiyatları ?

Toshiba Marka Laptop ve Notebook’lar belirli bir batarya ömürleri vardır. Kullanıcının kullanımına göre ilk açıldığı günden itibaren 1 ile 3 yıl arasında genel olarak sorun çıkarmazlar garantisi bitti dönemlerde bu cihazların batarya sorunu başlar ve yeni batarya takılması gerekir.

Toshiba Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme Ücretleri

Toshiba laptop ve notebook bakım hizmetimizde Fan Değişimi, Termal Macun Yenileme ve Fan Tamiri konularında Ankara Kızılay’da bulunan servisimizde destek vermekteyiz. Toshiba marka laptoplarda genel olarak ısınma sorunu yada fan üzerinden gelen sesler kullanıcıların cihaz kullanımda sorunlar yaşatmaktadır. Kullanıcıların bu konudaki şikayetleri üzerinde firmamıza başvuru yaparak çözüm bulabilirler. Kullanıcıların Google aramalarında yaptığı Toshiba Laptop fan değişimi fiyat, Toshiba Laptop fan Tamiri, Toshiba Laptop fan Arızası nasıl anlaşılır, Notebook fan temizleme gibi aramalarda kullanıcılara bu tür konularda destek vermekteyiz. Ankara Toshiba Laptop Servisi olarak bünyemizde çalışan teknik personellerimiz ile Toshiba Laptop Fan Değişimi fiyatı veya Toshiba Laptop Termal Macun Yenileme fiyatı 2024 gibi sorunlarınıza destek vermekteyiz.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Toshiba Marka Laptop Modelleri;

Toshiba m11 / r700 / r705 / r835 / r835 / f50 / f60 / f750 / x500 / x505 / x770 / x775 / x875 / a505 / a660 / a665 / c640 / c650 / c655 / c660 / c670 / c675 / L450 / L505 / L630 / L655 / L670 / L675 / L735 / L745 / L750 / L755 / L775 / L850 / L855 / m645 / P755 / P775 / r630 / r830 / r845 / r850 / r850 / s500 / s855 / t210 / t230 / a11 / r10 / r840 / r850 / s11 / z830 / z835 toshiba notebook modellerinde teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Dex Bilgisayar

  • https://www dexbilisim com/tamir/toshiba-servisi-kizilay (1)
  • Sat Toshiba Notebook Computing Authorized Service Ankara (1)
  • toshıba fotokopi makinesi anakart değişim ne kadar (1)
  • Toshiba Satellite Ekran fiyatı (1)
  • toshiba tablet müşteri hizmetleri (1)