Toshiba Laptop Tamiri  ve Servisi Ankara / Lcd Ekran Değişimi | Garantili Servis

Toshiba Laptop Tamiri ve Servisi Ankara / Lcd Ekran Değişimi | Garantili Servis

Ankara Toshiba Laptop Tamiri ve Noteebok servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Toshiba marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Çankaya Toshiba Teknik Servisi olarak tüm Toshiba modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Toshiba Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Toshiba Laptop Ekran Değişimi ve Tamiri Fiyatları (30 dk Teslim 1 Yıl Garanti)


Toshiba laptop ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Toshiba Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Ekranı kılmış olan cihazlarınızın ekranlarını ortalama 1 saat içerisinde yenisi ile değiştiriyoruz stok duruma göre bu süre uzayabilmektedir. Servisimizde değişim yapılan lcd ekranların 1 yıl garantisi firma olarak vermekteyiz. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlarda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Lcd ekranlar kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A Kalite muadil olarak takılır ve fiyatlar bu seçeneklere göre değişmektedir.

Toshiba Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları ? ( 1 Saatte Klavye Değişimi)

Bu marka cihazlarda sıklıkla klavye arızalı görülmektedir.  Kullanıcı hatası kaynaklı yada klavyenin aşırı kullanımdan dolayı tuş takımlarında aşınmadan dolayı arızalanmaktadır. Teknik servisimizde tüm modellerin klavyeleri mevcuttur ve aynı gün teslim edilmektedir.

Toshiba Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatlar

Toshiba marka laptopların tüm modellerinde sürekli olarak menteşelerin kırılması sorunu yaşanmaktadır. Menteşeler genel olarak menteşe ayaklarından yani kasa bağlantılarından kırılır bu tür sorunlarda Laptop kasasının menteşe ayaklarının tamir edilmesi gerekmektedir aksi taktirde menteşeyi yerine oturmayacaktır. teknik servisimizde Menteşe Değişimi, Menteşe Tamiri ve Kasa Tamirat işlemleri yapılmaktadır.

Toshiba laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Toshiba laptopların üretildiği zamanlarda maalesef SSD diskler yoktu ve normal sata hdd ile son kullanıcılara teslim edilmişti, Günümüz teknolojisi ile SSD disklerin piyasaya gelmesiyle kullanıcıların bilgisayarlarında oluşan yavaşlığı ssd montajı yaparak ortadan kaldırmaktayız.
Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Toshiba Notebooklar da Batarya Değişimi ve Fiyatları ?

Toshiba Marka Laptop ve Notebook’lar belirli bir batarya ömürleri vardır. Kullanıcının kullanımına göre ilk açıldığı günden itibaren 1 ile 3 yıl arasında genel olarak sorun çıkarmazlar garantisi bitti dönemlerde bu cihazların batarya sorunu başlar ve yeni batarya takılması gerekir.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Toshiba Marka Laptop Modelleri;

Toshiba m11 / r700 / r705 / r835 / r835 / f50 / f60 / f750 / x500 / x505 / x770 / x775 / x875 / a505 / a660 / a665 / c640 / c650 / c655 / c660 / c670 / c675 / L450 / L505 / L630 / L655 / L670 / L675 / L735 / L745 / L750 / L755 / L775 / L850 / L855 / m645 / P755 / P775 / r630 / r830 / r845 / r850 / r850 / s500 / s855 / t210 / t230 / a11 / r10 / r840 / r850 / s11 / z830 / z835 toshiba notebook modellerinde teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Dex Bilgisayar

  • Sat Toshiba Notebook Computing Authorized Service Ankara (1)
  • toshıba fotokopi makinesi anakart değişim ne kadar (1)
  • Toshiba Satellite Ekran fiyatı (1)
  • toshiba tablet müşteri hizmetleri (1)