Acer Laptop Tamiri – Notebook Servisi Ankara – Garantili Lcd Ekran Değişimi Fiyatları

Acer Laptop Tamiri – Notebook Servisi Ankara – Garantili Lcd Ekran Değişimi Fiyatları

Ankara Acer Laptop Tamiri ve Noteebok servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Acer marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Kızılay Acer Teknik Servisi olarak tüm Acer modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Acer Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Acer Garantili Servisleri Hakkında Detaylı Konular

Ankara Acer Servisleri hakkında detaylı bilgiler için Acer resmi web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Firmamızda bünyesinde Acer marka laptopların Garanti süresi bitmiş yada kullanıcı hatasından kaynaklı garanti dışı kalmış cihazların tamir işlemleri yapılmaktadır. Özel Ankara Acer Servisi olarak tüm alt modellerine Onarım hizmeti Teknik Servis Hizmeti ve Yedek Parça temin konularda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Acer Laptop Tamir Fiyatları ve Teknik Servis Bakım Ücretleri Nelerdir ?

Acer Laptop Tamir Fiyatları hakkında bu yazımızda detaylı bilgiler ile sizlere daha çok yardımcı olmaya çalışacağız. Acer laptop onarım hizmetimizi uzun yılladır Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz tüm kullanıcılara ve tüm acer laptop modellerine destek vererek hizmet vermekteyiz. Acer Laptop arızalarında fiyat bilgisi verebilmemiz için arızalı cihazınızı teknik servisimiz teslim ederek ücretsiz olan arıza tespit imkanından yararlanabilirsiniz. Acer Servisi olarak yapmış olduğumuz arıza tespit sonrasında sizlere net fiyat bilgisi verebiliriz. Yapmanız gereken arızalı acer marka laptoplarınız servisimize getirmektir. Sonrasında ekonomik fiyatlar ile kalıcı çözümler üreterek sorunsuz olarak cihazlarınız teslim edebiliriz.

Acer Laptop Tamiri Ankara Servisimizde Hizmet Alanlarımız:

 • Acer Laptop Anakart Tamiri, Değişimi
 • Acer Laptop Ekran Değişimi, Lcd ve Led Slim Panel Değişimi
 • Acer Laptop Ekran Kartı Chip Değişimi ve Tamiri (Ekrana Görüntü Gelmemesi Nvidia, AMD ve İntel chip Değişimi )
 • Acer Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Satışı
 • Acer Laptop Harddisk Çeşitleri ve Değişimi, Hdd Harddisk, Ssd Harddisk
 • Acer Laptop Kasa Değişimi, Laptop Kasa Tamiri, Laptop Menteşe Tamiri ve Değişimi
 • Acer Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
 • Acer Laptop Batarya Pil Satışı
 • Acer Laptop Klavye Değişimi ve Tamiri
 • Acer Laptop Touchpad Tamiri ve Değişimi
 • Acer Laptop Yazılımsal Sorunlar için Çözüm (Format, Program Kurulumu, Mavi Ekran Sorunu, Kapanma Sorunu )

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Acer Laptop ve Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Acer laptop ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Acer Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Ekranı kırılmış cihazınızı stok duruma göre ortalama 30 dk içerisinde değiştirerek ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ekran Kalitesini de kullanıcı isteğine bağlı olarak Orjinal yada A Kalite muadil ekran takıyoruz Fiyatlarımız Orijinal ve muadil olarak değişmektedir. Acer laptop’unuzun Ekran garantisi değişim yapıldı andan geçerli olmak üzere 1 Yıl geçerlidir.

30 DK’da Ekran Değişimi

Acer Marka Arızalı yada Kırık olan lcd ekranınızı servisimizde beklerken 30 dk içerisinde değişimi yaparak ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ankara dışından gelen cihazların da aynı sürede lcd erkan değişimi yaparak aynı gün tekrar kargoya veriyoruz.

Acer laptoplarda meydana gelebilecek bazı arıza türleri;

Acer laptoplarda ekran kırılması
Acer laptop adaptör tamiri ve satışı
Acer laptop klavye değişimi
Acer laptop ram değişimi
Acer laptop kasa kırılması tamiri ve yeni kasa temini
Acer laptop menteşe kılması ve menteşe satışı
Acer laptop ekran kartı arızası
Acer laptop harddisk değişimi
Acer laptop virüs temizleme
Acer laptop usb port tamiri
Acer laptop power soketi tamiri
Acer laptop kulaklık soketi tamiri
Acer laptop mavi ekran arızalı
Acer Laptop Chip değişimi

Acer Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları ? ( 1 Saatte Klavye Değişimi)

Acer marka laptopların genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Teknik servisimizde acer laptopların tüm modellerinde klavye seçenekleri mevcut olup aynı gün değişim yapılmaktadır. Değiştirilen tüm ürünlerin firmamız tarafından garantisi mevcuttur. Sıvı temaslı cihazlarda büyük oranla klavye sorunları meydana gelmektedir sıvı temaslı cihazların anakart temizlik işlemleri yapılarka klavye değişimi yapılmaktadır.

Acer Notebook Batarya Değişimi ve Batarya Fiyatları !

Bu ürünlerin kullanım sıklığına bağlı olarak belirli bir süre sonrasında bataryalarının değişmesi gerekir. Batarya sorunu yeni alınan bir üründe 2 yıl sonrasında başlamaktadır. Servisimizde Orjinal ve Muadil olmak üzere batarya çeşitleri vardır.

Acer Laptop Menteşe Değişimi ve Tamir Fiyatları

Acer Marka Notebook Cihazlarının düzensiz kullanım nedeniyle menteşelerin kırılması ve menteşelerin bağlantı noktalarında kırılmalar oluşmaktadır. Acer laptopların tüm modellerinde menteşe değişimi, Menteşe Tamiri ve kasa menteşe yuvalarının tamir işlemleri yapılmaktadır.
Acer Laptop Menteşe Tamiri ve Değişimi İşlemine 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Acer Laptop Kasa Değişimi ve Notebook Kasa Tamiri Fiyatları ?

Acer laptopların en büyük sorunları arasında Kasa’nın bağlantı noktalarından kırılmasıdır. Menteşenin vida yataklarından kırılarak cihazın ekran sorunu ve panelin açılmama sorunu sıklıkla görülür. Servisimizde bu tür sorunlarınız aynı gün çözüm bularak cihazınızı çalışır ve sorunsuz şekilde sizlere teslime ediyoruz.
Acer Laptop Kasa Tamiri İşlemine 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Acer laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları !

Kullanıcıların genel olarak yeni aldıkları yada Eski Acer Marka cihazlarda normal Hdd disk bulunmaktadır. Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz. Acer Laptoplarda SSD Upgrade işlemleri için servisimizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Acer Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi Fiyatları !

Acer marka laptopların genel sorunları arasında şarj soketi dc jack arızasıdır. Kullanıcı kaynaklı bu sorunlarda teknik servisimize başvurarak teknik edibimizden destek alabilirsiniz. Acer marka laptopların tüm şarj soketleri ve dc jack soketleri stoklarımızda mevcuttur. Firmamız ile iletişime geçerek acer laptop şarj soketi değişimi fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Acer Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Acer Laptopların şarj aletleri stoklarımızda mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek şarj cihazı – adaptör fiyatları hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca teknik servisimizde Orjinal adaptörlerin kablo tamir işlemleri yapılmaktadır.

Acer Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme Fiyatları

Acer laptop ve notebook bakım hizmetimizde Fan Değişimi, Termal Macun Yenileme ve Fan Tamiri konularında Ankara Kızılay’da bulunan servisimizde destek vermekteyiz. Acer marka laptoplarda genel olarak ısınma sorunu yada fan üzerinden gelen sesler kullanıcıların cihaz kullanımda sorunlar yaşatmaktadır. Kullanıcıların bu konudaki şikayetleri üzerinde firmamıza başvuru yaparak çözüm bulabilirler. Kullanıcıların google aramalarında yaptığı Acer Laptop fan değişimi fiyat, Acer Laptop fan Tamiri, Acer Laptop fan Arızası nasıl anlaşılır, Notebook fan temizleme gibi aramalarda kullanıcılara bu tür konularda destek vermekteyiz. Ankara Acer Laptop Servisi olarak bünyemizde çalışan teknik personellerimiz ile Acer Laptop Fan Değişimi fiyatı veya Acer Laptop Termal Macun Yenileme fiyatı 2024 gibi sorunlarınıza destek vermekteyiz.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Acer Marka Laptop Modelleri;

Acer a114 / Acer a515 41G / Acer an515 51 / Acer Aspire 3 a315 21 / Acer Aspire a515 51g / Acer Aspire a517 51g / Acer Aspire e5 575g / Acer Aspire e5 576g / Acer Aspire eS1 524 993p / Acer Aspire eS1 533 / Acer Aspire eS1 572 / Acer Aspire f5 573g / Acer Aspire vx5 591g / Acer e5 553g / Acer e5 774g / Acer es1 N3060 / Acer es1 432 / Acer es1 524 905J / Acer es1 531 n3710 / Acer Predator g3 572 / Acer Predator ph317 51 / Acer sp111 / Acer Swift sf314 52 / Acer Travelmate ex2519 /

Dex Bilgisayar

 • acer laptop (1)
 • ekran değiştirme sıklığı (1)