Acer Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi Ankara – Lcd Ekran Değişimi

Acer Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi Ankara – Lcd Ekran Değişimi

Ankara Acer Laptop ve Noteebok servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Acer marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Kızılay Acer Teknik Servisi olarak tüm Acer modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Acer Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Ankara Kızılay da konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Acer Notebook Ekran Değişimi ve Lcd Ekran Fiyatları
Acer notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Acer Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Ekranı kırılmış cihazınızı stok duruma göre ortalama 1 saat içerisinde değiştirerek ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz. Ekran Kalitesini de kullanıcı isteğine bağlı olarak Orjinal yada A Kalite muadil ekran takıyoruz Fiyatlarımız Orijinal ve muadil olarak değişmektedir. Acer laptop’unuzun Ekran garantisi değişim yapıldı andan geçerli olmak üzere 1 Yıl geçerlidir.

Acer Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları
Acer marka laptopların genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Teknik servisimizde acer laptopların tüm modellerinde klavye seçenekleri mevcut olup aynı gün değişim yapılmaktadır. Değiştirilen tüm ürünlerin firmamız tarafından garantisi mevcuttur.

Acer Notebook Batarya Değişimi
Bu ürünlerin kullanım sıklığına bağlı olarak belirli bir süre sonrasında bataryalarının değişmesi gerekir. Batarya sorunu yeni alınan bir üründe 2 yıl sonrasında başlamaktadır. Servisimizde Orjinal ve Muadil olmak üzere batarya çeşitleri vardır.

Acer Laptop Menteşe Değişimi ve Tamir Fiyatları
Acer Marka Notebook Cihazlarının düzensiz kullanım nedeniyle menteşelerin kırılması ve menteşelerin bağlantı noktalarında kırılmalar oluşmaktadır. Acer laptopların tüm modellerinde  menteşe değişimi, Menteşe Tamiri ve kasa menteşe yuvalarının tamir işlemleri yapılmaktadır.

Tamir ve Bakım Yaptığımız Acer Marka Laptop Modelleri;

Acer a114 / Acer a515 41G / Acer an515 51 / Acer Aspire 3 a315 21 / Acer Aspire a515 51g / Acer Aspire a517 51g / Acer Aspire e5 575g / Acer Aspire e5 576g / Acer Aspire eS1 524 993p / Acer Aspire eS1 533 / Acer Aspire eS1 572 / Acer Aspire f5 573g / Acer Aspire vx5 591g / Acer e5 553g / Acer e5 774g / Acer es1 N3060 / Acer es1 432 / Acer es1 524 905J / Acer es1 531 n3710 / Acer Predator g3 572 / Acer Predator ph317 51 / Acer sp111 / Acer Swift sf314 52 / Acer Travelmate ex2519 /