Casper Laptop Menteşe Tamiri – Değişimi | Garantili Menteşe Fiyatları Ankara

Casper Laptop Menteşe Tamiri – Değişimi | Garantili Menteşe Fiyatları Ankara

Casper Laptop Menteşe Tamiri ve Menteşe Değişimi hizmetini teknik servisimize başvuru yaparak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Casper marka tüm laptopların menteşeleri uygun fiyatlara servisimizde mevcuttur. Servisimizde değişim yapılan yada tamir edilen cihazlara firmamız bünyesinde garanti verilerek teslim edilir. Casper Menteşe tamiri ve değişimi için Servisimiz ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Casper laptop Tamiri ve Menteşe Tamiri Konusunda tecrübeli ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Casper Laptop Menteşeleri Nasıl Kırılır ?

Casper marka laptopların genel olarak menteşe sorunu cihazın yoğun kullanıma bağlı olarak kırılır yada kullanıcıların cihazı düşürmesi sonucunda cihazda menteşe kırılması görülmektedir. Menteşe kırılma sorunu servisler tarafından kullanıcı hatası olarak görülür ve garanti kapsamında yapılmaz. Bu tür durumlarda casper marka tüm laptopların menteşe değişimi ve tamiri işlemlerinde servisimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Casper Laptop Menteşe Değişimi Süresi Nedir ?

Casper notebook serilerinin tüm modellerine uygun menteşeler stoklarımızda mevcuttur. Menteşelerin değişim süresi cihazın modeline göre 3 – 6 saat arasında sürmektedir. Stoklarımızda olmayan modeller içi n bu süre uzayabilir. Menteşe fiyatları modellere göre değişkenlik gösterebilir. Firmamız ile iletişime geçerek bu konuda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Casper laptop Menteşe Değişim ve Tamir Fiyatları Nedir ?

Laptop menteşe değişimi yada tamir fiyatları için lütfen Teknik Servisimiz ile iletişime geçerek cihaz marka ve modelini bildiriniz. Ortalama 80 TL’den başlayan menteşe fiyatları montaj dahilinde değişkenlik göstermektedir. Bazı modellerde menteşe değişimi yerine tamir imkanımız mevcuttur. Tamir edilen menteşelerde fiyatlar daha uygudur.