Casper Laptop Tamiri – Notebook Ekran Değişimi Servisi Ankara

Casper Laptop Tamiri – Notebook Ekran Değişimi Servisi Ankara

Casper Laptop ve Noteebok servisi Ankara olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Casper marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Dex Bilişim olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ankara Casper özel teknik servisi olarak tüm Casper modellerine servisimizde yada yerinde teknik servis hizmeti ile destek vermekteyiz.

Casper Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Garantili Casper Servisleri Hakkında

Ankara bulunan Casper markasına ait servis bilgileri için yapmanız gereken Casper resmi web sitesini ziyaret etmektir. Firmamız bünyesinde Garanti süresi bitmiş yada kullanıcıların hatasından kaynaklı garanti dışı kalmış Casper Marka laptopların tamir, onarım ve yedek parça temin hizmetini vermekteyiz. Özel Casper Servisi Ankara olarak onarım yaptığımız cihazlara garanti vermekteyiz. Ankara Casper Servisi Çankaya Kızılay’da bulunan teknik servisimiz ziyaret ederek arızalı cihazlarınız hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Casper Laptop Tamir Ücretleri ve Teknik Servis Fiyatları Nedir ?

Casper laptop Tamir Ücretleri hakkında müşterilerimize fiyat bilgisi verebilmemiz için öncelikle cihaza arıza tespiti yapmamız gerekir sonrasında arıza duruma göre net fiyat bilgisi verebiliriz. Firmamız bünyesinde Ücretsiz Arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespit sonrasın onarım işlemleri yapılan casper laptop cihazların testleri yapılarak kullanıcılara teslim edilmektedir.

Dex Bilişim Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Casper Notebook Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Casper notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Casper Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 419 41 33 yada whatsapp hattımızdan 0 551 208 55 64 bize ulaşabilirsiniz. Ekranı kırılmış olan cihazınızın ortalama 30 dk içerisinde değişim yapılmaktadır. Bu süre stok duruma göre değişmektedir. Casper laptopların lcd ekranları kullanıcı isteğine bağlı olarak orjinal yada A kalite muadil ekran takılmaktadır. Takılan Lcd ekranların firmamız tarafından 1 yıl garantisi mevcuttur.

Casper Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları

Casper notebook cihazların genel olarak kullanıcılardan kaynaklı klavyeleri arızalanmaktadır. Teknik servisimiz de arızalanan klavyelerinizi aynı gün içerisinde değiştirip teslim ediyoruz.

Casper Notebook Menteşe Değişimi ve Menteşe Fiyatları

Casper laptopların genel olarak tüm modellerinde Menteşe kırılma sorunu görülmektedir. Menteşe kırılması sonucu kasada hasar meydana gelir. Menteşelerin takılması için kasanın tamir edilmesi menteşeler bu işlemden sonra takılması gerekmektedir. Casper Laptop Menteşe Tamiri için teknik servisimiz ile irtibata geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Casper Laptop Kasa Tamiri ve Kasa Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Casper marka laptopların genel sorunları arasında Kasa kırılma problemi kullanıcılar arasından sıklıkla görülmektedir. Bu tür sorunlarınız da teknik servisimizle irtibata geçerek kırık olan kasanın resimleri göndererek firmamızdan bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Casper Laptop Kasa Tamiri hizmetimizde kullanılan kimyasal yatıştırıcının cihaza herhangi bir zararı yoktur. 6 AY firmamız tarafından GARANTİ verilerek Kasa Tamiri hizmetini sunmaktayız.

Casper laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Kullanıcıların genel olarak yeni aldıkları Casper cihazlarda normal Hdd disk bulunmaktadır. Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Casper Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme

Casper Notebook Bakım hizmetimizde Fan Değişimi, Termal Macun Yenileme ve Fan Tamiri konularında Ankara Kızılay’da bulunan servisimizde destek vermekteyiz. Casper marka laptoplarda genel olarak ısınma sorunu yada fan üzerinden gelen sesler kullanıcıların cihaz kullanımda sorunlar yaşatmaktadır. Kullanıcıların bu konudaki şikayetleri üzerinde firmamıza başvuru yaparak çözüm bulabilirler. Kullanıcıların google aramalarında yaptığı Casper Laptop fan değişimi fiyat, Casper Laptop fan Tamiri, Casper Laptop fan Arızası nasıl anlaşılır, Notebook fan temizleme gibi aramalarda kullanıcılara bu tür konularda destek vermekteyiz. Ankara Casper Laptop Servisi olarak bünyemizde çalışan teknik personellerimiz ile Casper Laptop Fan Değişimi fiyatı veya Casper Laptop Termal Macun Yenileme fiyatı 2024 gibi sorunlarınıza destek vermekteyiz.

Asus laptoplarda meydana gelebilecek bazı arızalar:

Casper laptop ekran kırılması
Casper laptop adaptör tamiri ve satışı
Casper laptop klavye değişimi
Casper laptop ram değişimi
Casper laptop kasa kırılması tamiri ve yeni kasa temini
Casper laptop menteşe kılması ve menteşe satışı
Casper laptop ekran kartı arızası
Casper laptop harddisk değişimi
Casper laptop virüs temizleme
Casper laptop usb port tamiri
Casper laptop power soketi tamiri
Casper laptop kulaklık soketi tamiri
Casper laptop mavi ekran arızalı
Casper Laptop Chip değişimi

Tamir ve Bakım Yaptığımız Casper Marka Laptop Modelleri;

Casper Nirvana F650, F750, F850, C900, C300, C500, C650, N400, N310, N240, G850, F300, C360, C3A, G860, F600, G650, C600, G750, 6500, H3A, C350, S500, C400, X500, X400 Laptop Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Dex Bilgisayar

  • Nirvana S500 ekran değişimi mersin (1)