Notebook & Laptop

Ankara Notebook ve Laptop Tamiri Servisi Olarak, Chip Değişimi Teknik Servisimizce Garantili Olarak Sağlanmaktadır. 6 Yıllık Deneyimli Uzman Kadrosu ile Notebook Ekran ve Klavye Değişimi Orjinal Yedek Parça Sağlanması ve Adaptör ve Batarya Dahil, Tamiri  Firmamız Güvencesinde Teknik Olarak Sağlanmaktadır. Profesyonel Teknik Personelimiz İle Cihazlarınız da Oluşan Tüm Sorunların Çözümünü Sağlıyoruz. Ankara ve Tüm İlçerin de Teknik Destek Hizmetimiz Mevcut Olup Yerinde Teknik Servis İmkanını Sunuyoruz.

Notebook Teknik Servisi Olarak Hizmet Alanımız  Tüm Marka Modelleri Kapsamaktadır. Tüm Marka ve Model Notebookların Ekranları Servisimizde GARANTİLİ Olarak Değişim Yapılmaktadır.

Genel Laptop Sorunları: Ekrana Görüntü Gelmemesi, Geç Açılması, Şarj Soketi Arızası, Menteşe Kırılması, Kasa Kırılma Sorunu, Lcd Ekran Kırılmaları, Klavye Değişimi ,Erken Kapanması, Mavi Ekran Hatası Harddisk Sorunları ve Değişimi USB Port Çalışmaması, Hoparlör Arızları, Aşırı Isınma Problemleri dahilinde bir çok Arıza Teknik Servisimizce Garantili Olarak Yapılmaktadır.

Asus Laptop Tamiri ve Servisi

Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Markalar: Mac – Apple – Asus – Lenovo – MSI – Dell – Toshiba – Packard Bell – Vestel – Beko – Casper – Acer – Samsung – Fujitsu – Sony  – HP – Lg

Yukarıda İsmi Bulunmayan Markalar İçin Teknik Servisimizden  Telefon ile Bilgi Alabilirsiniz. Tüm Marka ve Model Cihazların Destek Hizmetini Veriyoruz. 0 312 419 41 33